Pytania dwa

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Pytania dwa

Postprzez szumski » 19 gru 2012, o 16:13

Szanowny Panie Radny Igorze Krajnow
1)
Wczoraj na spotkaniu Pan Starosta powiedział, że w budżecie 2013 starostwo przeznaczyło tylko 6 mln na inwestycje. Przypominam że cały budżet powiatu to ponad 80 mln. a w tych 6 "inwestycjyjnych" na bank połowa to dotacje celowe z gmin.
Czy wyobrażasz sobie żeby zwykły szewc nie zdechł z głodu przeznaczając na dratwę i szydło (inwestycje) mniej niż 5% budżetu???
Nie ma szpitala, przychodnie sprywatyzowane to na co Wy wydajecie te 80 baniek???

2)
Starosta Jan Grabiec i wczoraj na spotkaniu i dzisiaj na sesji Rady Gminy Jabłonna rozpoczynał przemówienia od informacji, że jest wykładowcą i musi mówić przynajmniej 45 min. w czasie których nie powinno mu się przerywać.
To ja się pytam: kto pilnuje gospodarki jak starosta jest wykładowcą??? Czy starostowanie nie przeszkadza w prowadzeniu wykładów? Może czas żeby Szanowna Rada pochyliła się nad problemem i ulżyła Jankowi, zwalniając go od trywialnych obowiązków, bo dobry chłopina i trzeba mu pójść na rękę.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Pytania dwa

Postprzez Igor Krajnow » 21 gru 2012, o 09:35

szumski napisał(a):Szanowny Panie Radny Igorze Krajnow
1)
Wczoraj na spotkaniu Pan Starosta powiedział, że w budżecie 2013 starostwo przeznaczyło tylko 6 mln na inwestycje. Przypominam że cały budżet powiatu to ponad 80 mln. a w tych 6 "inwestycjyjnych" na bank połowa to dotacje celowe z gmin.
Czy wyobrażasz sobie żeby zwykły szewc nie zdechł z głodu przeznaczając na dratwę i szydło (inwestycje) mniej niż 5% budżetu???
Nie ma szpitala, przychodnie sprywatyzowane to na co Wy wydajecie te 80 baniek???

2)
Starosta Jan Grabiec i wczoraj na spotkaniu i dzisiaj na sesji Rady Gminy Jabłonna rozpoczynał przemówienia od informacji, że jest wykładowcą i musi mówić przynajmniej 45 min. w czasie których nie powinno mu się przerywać.
To ja się pytam: kto pilnuje gospodarki jak starosta jest wykładowcą??? Czy starostowanie nie przeszkadza w prowadzeniu wykładów? Może czas żeby Szanowna Rada pochyliła się nad problemem i ulżyła Jankowi, zwalniając go od trywialnych obowiązków, bo dobry chłopina i trzeba mu pójść na rękę.

Na 1 pytanie z chęcią ci odpowiem szczegółowo. Przygotuję dziś wieczorem tak jak w ubiegłym roku taki mały przewodnik po powiatowym budżecie i wrzucę go na forum. Na 2 pytanie to już nie mi odpowiadać bo nie jestem rzecznikiem starosty.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Re: Pytania dwa

Postprzez szumski » 21 gru 2012, o 14:36

Na 2 pytanie to już nie mi odpowiadać bo nie jestem rzecznikiem starosty.

A od kiedy to rzecznik jest Radą Powiatu??? I przestańcie wycierać sobie gęby rzecznikiem.
Ja się pytam Ciebie jako Organ Nadzoru nad działaniami Zarządu.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Kącik Radnego