Chodnik Powiatowy

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Re: CHODNIK POWIATOWY

Postprzez szumski » 16 sty 2013, o 16:56

Igor temat jest o ciągu pieszo rowerowym ul. Partyzantów, czyli od Dolinowej (Fenixa) w stronę Jabłonny.
Chociaż masz rację, bo napisałeś
Był odśnieżany od rana
to teraz można wszystko dopasować: wiadukt, ciąg, Plac Pigalle, Mount Everest, oraz dowolnego sprawcę: krasnoludki, Yeti, Wielka Stopa, itp.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 16 sty 2013, o 17:00

Igor Krajnow napisał(a):
kaola napisał(a):WŁASNIE WRÓCIŁEM Z FENIXA i oczom nie wierze, CHODNIK czyli ścieszka rowerowo-piesza jest ODŚNIEŻANA!!!

Był odśnieżany od rana.

Tak był od rana, niewiem od której godziny ale ja idąc ok 12. 00 zauważyłem, że ODŚNIEŻONO ledwo od ul. Dolinowej do vis a vis FENIXA, a widziałem aż 4 ludzi? ,/ TAK KRÓTKI ODCINEK jaki ODSNIEOZNO TO JA MAM WOKÓL DOMU I SAM MIMO SWOJEGO SENIORA WIEKU , odśnieżam znacznie wiecej,/ POTRZEBNY DOZOR /,tylko zapomniano odśnieżyć w drugą stronę do ul. Bagiennej, po moim telefonie miano to UZUPEŁNIĆ, nie wiem czy uzupełniono, bo nie sprawdzałem.
POZDRAWIAM :08:
kaola

Postprzez szumski » 16 sty 2013, o 21:07

POTRZEBNY DOZOR

Każden jeden tylko by się do "dozoru" pchał a robić ni ma komu ;)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 17 sty 2013, o 10:59

JEZELI zatrudniono FIRME DO ODSNIEŻANIA, to trzeba DOZOROWAĆ i rozliczać, a nie placicic za FRIKO i płakac ze brak chetnych do PRACY, wiele jest FIRM co by sie tym zajeły? wybacz ale 4 ludzi pracujących od rana do 12.00 wykonalo ok 20 mb chodnika, to LEKKA PRZESADA!!
kaola

Postprzez Igor Krajnow » 17 sty 2013, o 14:31

szumski napisał(a):Igor temat jest o ciągu pieszo rowerowym ul. Partyzantów, czyli od Dolinowej (Fenixa) w stronę Jabłonny.

Według słów wicestarosty chodnik od ronda do Kisielewskiego został odśnieżony przez ekipę działającą na zlecenie starostwa.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez kaola » 17 sty 2013, o 16:45

Igor Krajnow napisał(a):
szumski napisał(a):Igor temat jest o ciągu pieszo rowerowym ul. Partyzantów, czyli od Dolinowej (Fenixa) w stronę Jabłonny.

Według słów wicestarosty chodnik od ronda do Kisielewskiego został odśnieżony przez ekipę działającą na zlecenie starostwa.

TAK TO PRAWDA, ja tez taką INFORMACJE DOSTAŁEM, po telefonie do STAROSTWA..
NIE KTÓRZY FORUMOWICZE, PEWNIE NIE UWIERZĄ , A JUŻ snuli że to GMINA I JEJ wynajeta FIRMA?

POZDRAWIAM, :14:
kaola

Postprzez szumski » 17 sty 2013, o 17:48

NIE KTÓRZY FORUMOWICZE, PEWNIE NIE UWIERZĄ , A JUŻ snuli że to GMINA I JEJ wynajeta FIRMA?

Tych czterech ludzi o których pisałeś, że odśnieżają, to ludzie z gminy zatrudnieni do prac interwencyjnych. Ja ich znam po imieniu, ten najwyższy z wąsem to był Andrzej, jarzysz? Nigdy więcej nie pojawią się bez kamizelek z napisem U. G. Jabłonna.
Starczy?
Nie mam zamiaru więcej toczyć piany. Powiatowi łącznie z Igorem mają pontyfikat nie kadencję i są nieomylni.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 17 sty 2013, o 17:56

SKORO ZNASZ ICH OSOBIŚIE?! , TO PEWNIE DWIE RÓŻNE BRYGADY PRACOWAŁY?
ALE MARTWI MNIE , czemu sie nie pojawią?? cyt ....Nigdy więcej nie pojawią się bez kamizelek z napisem U. G. Jabłonna?
kaola

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Radnego