Nowa trasa autobusu 741

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Re: Nowa trasa autobusu 741

Postprzez Loco » 28 sty 2013, o 23:50

Jendrula napisał(a): Co do wiaduktu to prawnie niestety nic nie mogłem zrobić

A piszesz, żeś nie hipokryta. No, ale w końcu wyrzuciłeś to z siebie. Chyba tak bardzo nie bolało, co? Nie lepiej było się przyznać do bezczynności od razu? Sorry, ale znudziła mnie (na razie) ta wymiana zdań (a i adwersarz z ciebie niezbyt tęgi). Kończę, bo czeka sąsiedni wątek.
Pa. I kłaniaj się ode mnie wiaduktowi.
Loco

Postprzez kaola » 29 sty 2013, o 10:23

Sz. LOCO, :08: czytam twoje wielokrotne zastrzeżenia no wielu piszących tu posty, boli cię sprawa postów o wiadukcie, bo ktoś napisał ich 80, ale ty odpowiadając i polemizując już swoich utworzyłes o tym wiadukcie 12!!,,ale zastanawia mnie co na dzień dzisiejszy udało ci się ulepszyc juz by sie pochwalić tu na forum, mnie nie chodzi o gromy,że jest coś żle? ja chcę wiedzieć co zdziałałeś na potrzeby nasze!! nie swoje?
czekam na odpowiedż, dziękuję
kaola

Postprzez Loco » 29 sty 2013, o 14:21

Cudze potrzeby niespecjalnie mnie interesują, wiec nie zamierzam w tej materii nic absolutnie robić. Nie mam natury społecznika. Od tego są wybrani przez nas radni, a także wójt z całym, rozrastającym się, urzędem gminy. Oni mają się zajmować ulepszaniem i zarządzaniem. I to oni mają do tego narzędzia. Na to właśnie idą w dużym stopniu nasze podatki. Taki podział zadań jest w rozwiniętych społeczeństwach ("Murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania..."). Jak ktoś chce, może sobie kolejne 880 postów o wiadukcie napisać, byle z wygodnego fotela, pykając sobie fajeczkę, innych do boju nie zagrzewał. Ja w każdym razie samemu nic nie robiąc, nigdy nikogo do działania obłudnie nie zachęcałem.
Loco

Postprzez Jendrula » 30 sty 2013, o 13:07

Oj Loco napisałeś że nie "jesteś społecznikiem' a to ci odkrycie już dawno temu po twoim pierwszym wpisie zauważyłem iż jesteś egoistyczną hieną żerującą na wspólnym interesie. Wreszcie to napisałeś że problemy innych cię nie interesują' więc co możemy ci odpowiedzieć ....że TWOJE problemy (urojone) nie interesują nas.
jak taki nieporadny gościu kupił działkę i wybudował dom, skoro 300m dłuższej drogi powoduje u niego wyraźne problemy psychologiczne i nienawiść do innych.
Lubie polemiki z takimi osobami, bo specjalnie nie trzeba wysilać mózgownicy tylko pobić go JEGO argumentami. masz w D potrzeby innych no to my "INNI" mamy w D twoje. Mimo to bardzo mi CIĘ żal, musi Ci być ciężko na tym "ziemskim padole". Miałem Cię nie kopać ale chyba kopniak w D przywróci ci mózg na właściwe miejsce. :12:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Igor Krajnow » 28 maja 2013, o 10:30

Linia 741 od 1 czerwca wraca na swoją starą trasę przez Mehoffera, Hanki Ordonówny i Światowida do pętli Nowodwory.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Jendrula » 28 maja 2013, o 12:14

No to LOCO odetchnie, bo ZNACZNIE o 300m skróci się droga jego dziecka do szkoły, jego największy problem życiowy zniknie... :12:
Linia w ogóle powinna jeździć na Młociny co by przyśpieszyło dojazd do Centrum, chociaż i tak Koleją Mazowiecką czy na Gdański czy Centralny jest najszybciej bo 30 minut a jakby PKP PLK lepiej organizowała ruch to jeszcze z 5-10 minut można by urwać na niepotrzebnych przestojach pomiędzy Pragą a Zoo lub też przed Wschodnią, nie mówiąc o przydługich postojach na Centralnej i Wschodniej, w wtedy mimo zatrzymywania się na wszystkich stacjach (pomija Choszczówkę i Pragę) zmieściłyby się poniżej 30 minut.Autobus 741 byłby tylko połączeniem z Tarchomin :14:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez kaola » 28 maja 2013, o 14:01

Dzieciak @LOCO, będzie swego OJCA na rękach nosił .... :09: :10:
kaola

Postprzez ton » 28 maja 2013, o 14:49

Jendrula i kaola - szczerze mówiąc nie spodziewałem się po Was tego, że będziecie tacy chamscy. Zmieniona trasa 741 to nie tylko problem szkoły, chociaż to prawda, że w godzinach porannych autobus wygląda jak gimbus. 741 dojeżdżał również w okolice przedszkoli, żłobków i klubików malucha, których u nas w Jabłonnie brakuje. Gdybyście jechali z 3-4 latkiem lub dzieckiem w wózku to nie bylibyście tacy weseli. Ta odległość na prawdę robi dużą różnicę, a przesiadki powodowały spory kłopot (brak synchronizacji, brak niskopodłogowych autobusów itp.). To, czy dojeżdża na Nowodwory, czy do Młocin jest sprawą drugorzędną. I przy okazji, moja mapa pokazuje, że z przystanku do szkoły jest jakieś 600-700 metrów, a nie 300.
ton

Poprzednia strona

Powrót do Kącik Radnego