Rozkład KM od 08 czerwca

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

Re: Rozkład KM od 08 czerwca

Postprzez eboloczko » 22 cze 2013, o 18:34

Ja mam taką fajną pracę, że się nie stresuję i poranne biegi są zbędne ;)
Chyba każdy wie gdzie stają pociągi na Centralnym, opisany przypadek ma miejsce tylko podczas przyjazu na dworzec, wyjazdy odbywają się normalnie.
Szkoda mi nie siebie, bynajmniej, ale tych ludzi z walizkamii, którzy biegną do pociągu na lotnisko. To durnota i budzi mój sprzeciw.

A Pan Radny paradował ze mną rano i mu widocznie nie przeszkadza :(
Jak ja czasem nie lubię internetu!
eboloczko

Postprzez kaola » 23 cze 2013, o 09:12

Ten Pan Radny jest Bezradny, co on może poradzić?, czemu ci ludzie jadący na Lotnisko nie jechali pociągiem odpowiednim, tylko bawią się w przesiadki.
kaola

Postprzez Jendrula » 23 cze 2013, o 12:25

Od 01.07.2013 nie tylko Jabłonna będzie poza II strefą biletową , bo wypięły się na ZTM Ząbki, Wołomin, Zielonka, policzyli iż taniej będzie dowozić autobusem do I strefy(Stacja Zacisze-Wilno ) a dalej już mieszkańcy pojadą KM do Wileńskiej i w 2014r metrem do Centrum. Szkoda że inni się wystraszyli i idą na pasku ZTM
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Igor Krajnow » 23 cze 2013, o 23:00

eboloczko napisał(a):Chyba każdy wie gdzie stają pociągi na Centralnym. To durnota i budzi mój sprzeciw.

A Pan Radny paradował ze mną rano i mu widocznie nie przeszkadza :(

Paradował i będzie paradował na piechotę z Centralnego na Żelazną bo lubi.

Tak jak pisał Jendrula to regulują przepisy kolejowe i tutaj nie tylko jeden radny ale i cała rada nic by nie zdziałała.

A tak z innej beczki - pociąg SKM się dziś wykoleił w tunelu do lotniska. W związku z tym jutro będą zmiany w kursowaniu pociągów linii S2, S3 i KML: http://www.ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=984&c=100&l=1
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez eboloczko » 24 cze 2013, o 19:25

A ja nie lubię.
Tyle lat korzystam z dworca Centralnego i w życiu nie widziałam, żeby pociągi zatrzymywały się tak daleko.
Żadne to przepisy nie wmawiajcie mi.

Aż na Żelazną nie szłam bo skręcam w inną stronę :x
eboloczko

Postprzez Jendrula » 25 cze 2013, o 06:07

Niestety bajdurzysz, po prostu Centralny ma długie perony, dlatego jak maszynista staje przed znakiem lub sygnalizatorem to z 3 sektora ledwo pociąg widać, staraj się go łapać przy ostatnich schodach- pochylni ruchomej to ZAWSZE dostaniesz się do drzwi.Po prostu perony są na jakieś Transsyberyjskie pociągi o 30 wagonach a lotniskowy to typowy mały pociąg podmiejski, który staje na małym odcinku peronu w I sektorze :)
Jendrula

Postprzez szumski » 25 cze 2013, o 06:42

Jendrula napisał(a):Niestety bajdurzysz, po prostu Centralny ma długie perony, dlatego jak maszynista staje przed znakiem lub sygnalizatorem to z 3 sektora ledwo pociąg widać, staraj się go łapać przy ostatnich schodach- pochylni ruchomej to ZAWSZE dostaniesz się do drzwi.Po prostu perony są na jakieś Transsyberyjskie pociągi o 30 wagonach a lotniskowy to typowy mały pociąg podmiejski, który staje na małym odcinku peronu w I sektorze :)

Oczywiście że dla "trans syberyjskich". Infrastruktura dla kolei miejskiej z wykorzystaniem linii średnicowej na metro Pruszków - Otwock jest pod Dworcem Centralnym. Przygotowana za Gierka w czasie budowy DW.
Zgodnie jednak z Twoją teorią, wszystko co za Gierka jest do depy, no to poszli metrem przez Świętokrzyską: gruzowisko i co metr dziwne cieki. Powodzenia.
Totalna niewiedza, głupota i zapędy dyktatorskie są potem nadrabiane "zabieraniem uprawnień" w telewizji inspektorom nadzoru.
Ale to już wcześniej zaczął nauczyciel po ATK chociaż łże że po Uniwersytecie.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 25 cze 2013, o 09:40

Kazek! a wiesz o czym mowa? kiedy ostatnio jeździłeś z Centralnego do Chotomowa? A widziałeś Wawę Wschodnią? najdłuższy peron może pomieścić taki soviecki eszelon że cały CHTM można wywieść do Workuty! Najdłuższy obsługiwany IE EC w POlsce ma zestaw 16wagonów, a zieścić się może 40 wagonów!!!
Co do Centralnej - to był budowany za Gierka, ale nasi Inżynierowie, częściowo wychowankowie przedwojennych inżynierów, wykorzystali rozwiązania projektowe przedwojennego dworca Warszawa Główna, wowczas jednego z najnowocześniejszych w Europie. Długość peronów była na tamte czasy OK bo wtedy samochodów było tyle co nic i ludziska masowo jeździli koleją, składów dużżżżżżo więcej niż teraz i długaśne więc OK. Dworca nie zbudował Gierek tylko KONKRETNI INŻYNIEROWIE I ROBOTNICY, on tylko zezwolił na budowę czegoś co już od lat 40tych było w głowach pracowników Biura Odbudowy Stolicy, po prostu zgodził się na to by zamiast kolejnych zakładów zbrojeniowych wybudować dworzec.
A problem obecny to to iż na tych peronach to ze 4 takie pociągi Modlin-Okęcie by się zmieściły i warto by wyraźnie oznakować podróżnym gdzie staje czoło pociągu. :)
Jendrula

Postprzez eboloczko » 29 cze 2013, o 11:07

Olać temat bo to jałowa dyskusja.

Chrzanić pociągi, bo po zmianach od 1 lipca to sobie sami jedździjcie.
eboloczko

Postprzez Jendrula » 30 cze 2013, o 15:16

Widzisz, Twój problem sam się rozwiązał...., po co było płakać że ci za daleko na peronie gonić do drzwi :14:
Jendrula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Radnego