No i przepadł

Tu nasi radni informują o swoich poczynaniach oraz wysłuchują głosu ludu.

No i przepadł

Postprzez szumski » 7 gru 2013, o 10:01

No i przepadł był Pan Radny POwiatowy.
Gazety z POwiatowym Żołnierzem Wolności na czele przydusiły i tlenu zbrakło.

A Naród dociekliwy i chciałby wiedzieć. Np. czy Pan Radny zaparł się już naszej gminy i ościennego Wieliszewa jak Piter Chrystusa i dla karty przeniósł podatki do W-wy? Prawda, czy fałsz?

Żeby uniknąć kosztów to przypominam: mój numer telefonu masz, zanim wynajmiecie kancelarię za 9 500,00 zł. publicznych pieniędzy zadzwoń! wskażę lepszego papugę za 500,00 zł.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: No i przepadł

Postprzez Igor Krajnow » 13 gru 2013, o 11:16

szumski napisał(a):No i przepadł był Pan Radny POwiatowy.

A Naród dociekliwy i chciałby wiedzieć. Np. czy Pan Radny zaparł się już naszej gminy i ościennego Wieliszewa jak Piter Chrystusa i dla karty przeniósł podatki do W-wy? Prawda, czy fałsz?

Nie przepadł.

I nie zaparł się gminy Jabłonna ani gminy Wieliszew. Nie przeniósł też podatków do Warszawy dla żadnej karty i rozlicza je i rozliczać nadal będzie w urzędzie skarbowym w Legionowie właściwym dla miejsca zamieszkania.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Loco » 13 gru 2013, o 15:16

No właśnie, to są pytania typu "Naród chciałby wiedzieć, czy inspektor kradnie na budowie szkoły. Prawda czy fałsz?". Klasyczna karmelowa insynuacja, ale jakby przyszło co do czego, to "ja tylko pytałem". A później zdziwienie pomieszane z oburzeniem, że są ludzie, którzy go gnidą nazywają. Zaraz się pewnie dowiemy, że o innego radnego chodziło.
Loco

Postprzez szumski » 13 gru 2013, o 18:38

A później zdziwienie pomieszane z oburzeniem, że są ludzie, którzy go gnidą nazywają.

A kto Ci powiedział, że się oburzam? Lubię jak mnie tak nazywasz.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez gumis » 13 gru 2013, o 21:07

podaj numer do tego "papugi", może zajmie się też notorycznym zadymianiem Chotomowa przez Twoją osobę....
gumis

Postprzez Loco » 14 gru 2013, o 00:58

szumski napisał(a):A kto Ci powiedział, że się oburzam? Lubię jak mnie tak nazywasz.

Nikt mi nie powiedział. Sam widziałem. Na sesji. Czerwony jak burak, jąkałeś się na temat szykan, które cię dotykają. O ile pamiętam, zgromadzeni, z Olą na czele, współczucia ci okazali.
Loco

Powrót do Kącik Radnego