Regulamin

Regulamin

Postprzez KrzysiekM » 7 paź 2010, o 18:49

1. Każdy komitet oraz kandydat ma prawo do jednego tematu w którym poda o sobie co najmniej podstawowe informacje.

2. Komitet / kandydat zakłada nowy temat i w nim opisuje siebie (może napisać wiele postów). Temat komitetu/kandydata jest do jego wyłącznej dyspozycji. Posty innych osób będą kasowane

3. Posty nie mogą zawierać linków do stron zewnętrznych.

4. Skany dokumentów komitetów wyborczych które mają być załączone do postu proszę przesyłać na forum@chotomow.pl linki do tych dokumentów będą wstawione do postów przez administratora.

5. Ta część forum służy tylko do informacji o komitetach i kandydatach, dyskusje na ich temat toczymy w innych wątkach (Tu jest jedno z właściwych miejsc do dyskusji).

6. Komitety wyborcze mogą umieścić płatne reklamy w innych częściach naszego forum oraz na stronie www.chotomow.pl w tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny : +48 601 245 716 Krzysztof Malec
Ostatnio edytowano 25 paź 2010, o 17:23 przez KrzysiekM, łącznie edytowano 3 razy
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Re: Regulamin

Postprzez Igor Krajnow » 16 paź 2010, o 18:32

KrzysiekM napisał(a):1. Każdy komitet ma prawo do jednego postu w którym poda o sobie co najmniej podstawowe informacje.

Tylko Komitety? A co z pojedynczymi kandydatami?
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Re: Regulamin

Postprzez Ałek » 16 paź 2010, o 18:52

Ostatnio edytowano 15 lis 2010, o 07:30 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szpak » 17 paź 2010, o 00:17

Witajcie, myślę, że pytanie Igora mimo wszystko ma sens. Skoro Igor startuje do powiatu to kto ma prawo zaprezentować jego jako kandydata PO?
Zarząd Powiatu PO, koło PO w Jabłonnie, koło PO w Wieliszewie, czy ja jako lider listy? ... ot taka prośba o jasną wykładnie.
pozdrawiam
Pawel
szpak
Radny Powiatu

Postprzez Ałek » 17 paź 2010, o 12:52

Ostatnio edytowano 15 lis 2010, o 07:30 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szpak » 17 paź 2010, o 14:43

Przecież wiesz, że ja wiem kto i kogo reprezentuje, więc nie dorabiaj od razu ideologii do mojego pytania.
A chyba widzisz różnicę między możliwością promocji kandydata wystawianego przez KWW, którego pełnomocnik jest pod ręką a kandydatem PO czy innej partii lub ugrupowania ponadlokalnego...
I stąd prośba o wyjaśnienie do regulaminu.
szpak
Radny Powiatu

Postprzez KrzysiekM » 18 paź 2010, o 11:23

Moim celem jest dać możliwość zaprezentowania się każdemu startującemu w wyborach.
Jeden post dla jednego komitetu ma na celu przedstawienie w zwięzłej formie wszystkich komitetów (bez prowadzenia dyskusji na ich temat w tym wątku)
Myślę, że przedstawienie się kandydatów to też dobry pomysł.
Modyfikuje już regulamin.
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (kandydaci)