MARIUSZ RUDNICKI - KWW JEDNOŚĆ CHOTOMOWA 2010

MARIUSZ RUDNICKI - KWW JEDNOŚĆ CHOTOMOWA 2010

Postprzez MARIUSZ_RUDNICKI » 6 lis 2010, o 15:21

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Mariusz Rudnicki, mam 31 lat i od urodzenia jestem mieszkańcem Chotomowa. Z wykształcenia jestem geodetą. Ukończyłem Politechnikę Warszawską, uzyskując tytuł mgr inż. w dziedzinie geodezji i kartografii. Pracuję w zawodzie od 11 lat. Specjalizuję się głównie w kompleksowej geodezyjnej obsłudze inwestycji, pomiarach oraz analizach odkształceń i deformacji a także w sporządzaniu dokumentacji do celów prawnych. Ponadto interesuję się gospodarką i obrotem papierów wartościowych.
Postanowiłem kandydować do Rady Gminy Jabłonna, ponieważ uznałem, że moja wiedza i doświadczenie zawodowe mogą być przydatne przy realizacji zadań służących rozwojowi naszej gminy. Nie będę składał Państwu obietnic bez pokrycia…Jak wiadomo radny jako jednostka nie jest osobą decyzyjną przy rozwiązywaniu problemów, jakie postawili przed nim jego wyborcy-musi współpracować z pozostałymi władzami samorządowymi. Sprawując mandat radnego zamierzam współdziałać z każdym, kto będzie dbał o dobro i rozwój gminy, niezależnie od przynależności do opcji politycznej. Priorytetem dla mnie jest to, aby rozważyć czy możliwe jest takie planowanie budżetu, które pozwoli na inwestowanie w instrumenty finansowe, co dodatkowo mogłoby generować wymierny dochód na rzecz gminy.
Z góry dziękuję za zainteresowanie moją kandydaturą i oddany na mnie głos w nadchodzących wyborach samorządowych.[/size][i]
[/i]
MARIUSZ_RUDNICKI

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (kandydaci)