Janusz WANAT Kandydat do Rady Powiatu lista nr4 miejsce nr2

Janusz WANAT Kandydat do Rady Powiatu lista nr4 miejsce nr2

Postprzez Janusz » 13 lis 2010, o 01:32

Szanowni Mieszkańcy

Nazywam się Janusz Wanat. Mam 44 lata. Mieszkam w Chotomowie.
W minionej kadencji byłem Radnym Rady Powiatu Legionowskiego dzięki Państwa poparciu. Przez cztery lata samorząd powiatowy realizował wiele inwestycji mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Większość inwestycji realizowanych przez starostwo dotyczyło przebudowy dróg . wykonano modernizację 11 szlaków komunikacyjnych oraz 2 mostów. Jako Radny czułem się Państwa reprezentantem , a zarazem łącznikiem między administracją a społeczeństwem.
Jestem osobą, która uczciwość i współpracę stawia zawsze na pierwszym miejscu. Swoim działaniem staram się zawsze gwarantować , że ludzie rozmawiają ze sobą i razem pracują.
Plany na następną kadencję są wciąż ambitne. Planujemy wybudować siedzibę starostwa niedaleko centrum Legionowa tak aby mieszkańcy mieli ułatwiony dostęp do urzędu w załatwianiu swoich spraw. Dokończymy restrukturyzację Samodzielnego Publicznego Zakładu Lecznictwa Otwartego, co przyczyni się do polepszenia jakości usług medycznych świadczonych dla naszych mieszkańców.
Jestem przekonany, że doświadczenie jakie zdobyłem przez minione cztery lata pozwoli mi jeszcze lepiej pełnić funkcje radnego w kolejnej kadencji. Mieszkam obok Was, spotykam się z Wami na co dzień.

Znajdziecie mnie na liście Platformy Obywatelskiej na pozycji nr 2.
Liczy się każdy głos. Koniecznie weźcie udział w wyborach.
Dobry program to nie ten, który znajdziecie na ulotkach, lecz to ten któremu kształt nadają wspólnie Radni i Mieszkańcy.

http://janusz.wanat.dorady.org/
Kandydat do Rady Powiatu Legionowskiego Nr 2 z listy Platformy Obywatelskiej
Janusz

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (kandydaci)