Adam Krzyżanowski do Rady Powiatu Lista nr 20 poz. 2

Adam Krzyżanowski do Rady Powiatu Lista nr 20 poz. 2

Postprzez Adam Krzyżanowski » 13 lis 2010, o 11:25

Adam Krzyżanowski:

Doświadczenie i skuteczność dla Was.

Szanowni Państwo

Nazywam się Adam Krzyżanowski, mam 36 lat i ubiegam się o Państwa zaufanie jako kandydat na Radnego Powiatu Legionowskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Lokalna Powiatu Legionowskiego – lista nr 20 poz. 2.

W Powiecie Legionowskim nasza rodzina mieszka od wielu pokoleń. Tu wychowałem się i pracowałem przez wiele lat i tu również mieszkam z moją najbliższą rodziną - z Żoną Edytą oraz dziećmi Lidką, Marcinem i Pawłem, dlatego też Nasza Mała Ojczyzna jest mi tak bardzo droga i z nią wiążę naszą przyszłość.
Znane mi są również bolączki życia codziennego w naszej okolicy.
W wyborach samorządowych 2002 oraz 2006 roku zdobyłem zaufanie bardzo wielu mieszkańców naszej Gminy pełniąc zaszczytną funkcję Radnego gminy Jabłonna w ostatnich dwóch kadencjach.
Choć nasza okolica bardzo się zmieniła to wciąż wiele jest do zrobienia.

Obecnie po zdobyciu wielu doświadczeń związanych z pracą w Radzie Gminy ubiegam się o Państwa poparcie jako kandydat na Radnego Powiatu Legionowskiego.

Działalność społeczna:
Pełniąc funkcję radnego gminy Jabłonna:
- w kadencji 2004-2006 byłem członkiem Komisji Rozwoju i Komisji Rewizyjnej,
- w kadencji 2006-2010 byłem wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju, przewodniczącym Komisji Inwentaryzacyjnej oraz członkiem Komisji Bezpieczeństwa Publicznego oraz Komisji Spraw Społecznych.

W działalności Radnego wyznaję zasadę „myśl globalnie działaj lokalnie dla pomyślności Naszej Małej Ojczyzny

Wykształcenie:
Wykształcenie, które posiadam znacznie pomaga mi w pełnieniu funkcji społecznych.
Jestem:
- absolwentem Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, posiadam tytuł magistra Administracji samorządowej w zakresie zarządzania sferą usług publicznych,
- ukończyłem studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej na kierunku: Audyt, Kontrola Finansowa i Rachunkowość oraz
- ukończyłem studia podyplomowe w Krajowej Szkole Administracji Publicznej na kierunku: Zarządzanie Funduszami Strukturalnymi.
- Obecnie jestem słuchaczem III roku studiów doktoranckich w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie nauk o zarządzaniu administracją publiczną.

Praca zawodowa:
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe również pomaga mi w pełnieniu funkcji społecznych:
- od 2007r. do chwili obecnej pracuję na stanowisku Koordynator Wdrażania Projektów dofinansowanych ze środków unijnych w Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich jednostce Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej,
- poprzednio pracowałem w Wojskowym Instytucie Medycznym na ul. Szaserów w Warszawie jako starszy specjalista ds. zamówień publicznych oraz koordynator wdrażania programów związanych z funduszami unijnymi.
Wolny czas:
Wolny czas zawsze spędzam aktywnie z Żoną oraz dziećmi poznając nowe zakątki Powiatu Legionowskiego oraz Województwa Mazowieckiego. Relaks daje mi praca w ogrodzie, słuchanie muzyki, dobra literatura oraz wycieczki rowerowe.

Jako Radny Powiatu Legionowskiego będę dążyć do poprawy warunków życia mieszkańców poprzez:
- harmonijny rozwój miejscowości naszego Powiatu,
- rozbudowę i modernizację sieci dróg, chodników oraz ścieżek rowerowych,
- sprawną i dostosowaną do potrzeb Mieszkańców komunikację autobusową i kolejową wszystkich miejscowości Naszego Powiatu z Warszawą,
- rozbudowę sieci wodno-kanalizacyjnej,
- intensyfikację działań pro-ekologicznych,
- rozbudowę bazy oświatowej,
- wzrost poziomu edukacji i opieki zdrowotnej,
- poprawę bezpieczeństwa mieszkańców,
- sprawną administrację publiczną służącą Wszystkim Mieszkańcom,
- skuteczne pozyskiwanie środków finansowych z różnych programów pomocowych, w tym z Unii Europejskiej

Jako Wasz sąsiad z tej samej ulicy, miejscowości, gminy i Powiatu postanowiłem ubiegać się o Państwa poparcie w wyborach samorządowych do Rady Powiatu.
Bardzo proszę o Państwa głosy w dniu 21 listopada.

Strona internetowa: www.wl2010.eu

Okręg nr 3
Jabłonna - Wieliszew
Lista nr 20
Poz. 2

Pozdrawiam
Adam Krzyżanowski
Adam Krzyżanowski

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (kandydaci)