mały czarny udomowiony

Zwierzęta, przedmioty.

mały czarny udomowiony

Postprzez MagdaM » 8 lut 2011, o 21:24

Właśnie przybłakała się do nas mała czarna kudłata udomowiona suczka z zielona obróżką - musi być czyjaś - dzisiaj ja przenocujemy a jutro rozpoczniemy poszukiwania właścicieli. O ile biedaczka wytrzyma memłanie i zabawy naszych dwóch wyrośniętych suczek - szczeniaków (czterokrotnie od niej większych) :) bo sa tak zainteresowane zabawą z nią że nie dają biedaczce chwili spokoju. Jakby ktoś z Państwa wiedział czyja może być to proszę o info - obstawiamy Dąbrowę Chotomowską ale róznie może być...
MagdaM

Postprzez fce_tc » 9 lut 2011, o 10:19

Witam,
ja obstawiam ulicę Kasztanową 13 z jakąś literką (od strony ogródków działkowych) z Pandą 4x4 na podjeździe. Tam mają taką małą suczkę, która im często ucieka i już chyba wszędzie była :)
Proponuję tam sprawdzić.

Miłych poszukiwań
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez MagdaM » 9 lut 2011, o 12:44

Sytuacja wygląda tak, że znalazł się szczęśliwy właściciel a teraz poszukujemy psa. Właściciel się bardzo ucieszył (bo w domu małe dziecko za pieskiem bardzo tęskniło) ale że pracuje w Warszawie mieliśmy przetrzymać pieska do wieczora. Niestety podczas naszej krótkiej nieobecności piesek znalazł małą dziurkę w ogrodzeniu (ponieważ jest mały to wystarczyło) i pobiegł za jakimś Państwem z wózkiem. Takie informacje uzyskaliśmy od sąsiadów podczas poszukiwań pieska.
Więc Apel do wszystkich: jak ktoś wie cokolwiek o tym kto tak między 12.00 - 13.00 mógł spacerować dzisiaj z wózkiem po ulicy Lipowej albo widział takiego małego pieska z podpalanymi łapkami i zielona obróżką to bardzo proszę dać nam znać. Piesek jest bardzo przyjazny i łasi się do wszytskich. MAM DUŻE WYRZUTY SUMIENIA ŻE NIE UDAŁO NAM SIĘ GO DOPILNOWAĆ. MÓJ TELEFON 604 175 950
MagdaM

Postprzez marcinna » 14 lut 2011, o 14:12

Pieska już znalazłem w jednostce wojskowej w Olszewnicy.
Dziękuję za troskę.
marcinna

Powrót do Zgubione