Czarna kotka nie wraca od 4 dni!!!

Zwierzęta, przedmioty.

Czarna kotka nie wraca od 4 dni!!!

Postprzez MagdaN » 29 wrz 2011, o 21:13

Witam, w okolicy Bagiennej zaginęła nam czarna kotka. To dorosły ( 1 rok) kot bardzo ładny, dość wysoki i szczupły. Chodzi jak puma z nisko opuszczona głową. Nie boi się ludzi ,psów raczej też nie. Jeśli ktoś ją wdział będę wdzięczna za kontakt. Ma na imie Bella i reaguje na wołanie. Jeśłi ktoś widział gdzieś zabitego przez samochód czarnego kota również będę wdzięczna za info, bo my tu na nią czekamy i co wieczór szukamy...:-( Dzięki wielkie Magda. tel 503083070.
...a do mnie Anioły wchodzą bez pukania i kawę mi słodzą uśmiechem.
MagdaN

Postprzez Maciejka » 29 sty 2012, o 16:44

Przepraszam, że pytam po takim czasie, ale czy Pani kotka się znalazła?
Nasz kot nie wraca już piąty dzień i nie wiem czy mogę mieć jeszcze nadzieję, że wróci...
Maciejka

Postprzez MagdaN » 5 lut 2012, o 18:53

No właśnie wczoraj dostałyśmy informację, że w Jabłonnie czarna kotka się znalazła i pojechałyśmy po tak długim czasie. No i kotka jest od wczoraj u nas w domu i teraz toczymy spory czy to Bella. Jest dosłownie identyczna, tak samo się zachowuje ale jest troszkę spłoszona, no i chyba mniejsza. Zatem mam nadzieję że nie czyni mnie to złą właścicielką skoro nie jestem w 100% pewna. Tak czy inaczej mamy Bellę aktualnie w domu...pytanie czy to faktycznie nasza kota, a jeśli nie to mamy nową Bęllę, też już naszą. Aha i wielkie dzięki dla Pani z Jabłonny, która ją przygarnęła, karmiła, zaprowadziła do lekarza i w końcu nas znalazła:-)Pzdr. Magda

ps. sąsiadka mi mówiła że jej kot wrócił po 4 miesiącach
MagdaN

Postprzez Jendrula » 6 lut 2012, o 16:11

jakbyś miała pieska to wiedziałabyś na 100%, a kociska wredne nie przychodzą jak się je woła!
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez MagdaN » 6 lut 2012, o 21:02

:-)wiem, mam 3.
MagdaN

Powrót do Zgubione