Kupię działkę lub dom blisko stacji PKP

Kupię działkę lub dom blisko stacji PKP

Postprzez pacyfist » 5 mar 2013, o 16:31

Witam,
Jak w temacie, szukam działki blisko PKP lub ewentualnie domu w stanie surowym/deweloperskim.
662 467 804
Pozdrawiam
pacyfist

Re: Kupię działkę lub dom blisko stacji PKP

Postprzez Jendrula » 5 mar 2013, o 17:06

Działki ładne od 240 tys zł, trochę dalej już za 160tys z gazem, prądem i planem zagospodarowania. Domy blisko PKP to wolnostojący do zamieszkania i umeblowany 535tys i 599tys a w stanie deweloperskim 450tys, surowy ok 325tys(wykończony będzie 420-430 tys)To wszystko blisko "z buta" do PKP. Trochę dalej z dojazdem samochodem do PKP jest DUUUUżo taniej(starczy na drugi samochów i paliwo do niego na kilka lat z róznicy ceny)
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez skierd » 9 mar 2013, o 13:10

Chcesz kupić gotowy do zamieszkania dom W Chotomowie bliski PKP za 500 tyś ?,.......... .............
skierd

Postprzez Jendrula » 10 mar 2013, o 14:29

Jest dom już urządzony w pobliżu stacji PKP, choć nieduży to i tak wiele wygodniejszy i większy od tzw. mieszkań w Apartamentowcu. Byłby w sam raz dla 4-5 osobowej rodziny, działka 500m kw . Trzeba go trochę upiekszyć ale to kosmetyka.
Na Żeligowskiego pół bliźniaka 325=80 WYKOŃCZENIE TO BĘDZIE 400-420 tys i NOWE. Na 100% lepsze od kołchozu w blokowisku a i będzie gdzie wypocząć przy grilliku. :08:
Kto szuka ten znajdzie
Jendrula

Postprzez pacyfist » 11 mar 2013, o 10:42

"Chcesz kupić gotowy do zamieszkania dom W Chotomowie bliski PKP za 500 tyś ? "
Nie liczę na zakup domu gotowego pod zamieszkanie blisko PKP za 500tys, więm że na Chotomów to za niska kwota bardziej chodziło mi o stan surowy lub deweloperski który to mógłbym wykończyć sam według własnego gustu.
Generalnie najbardziej interesowałaby mnie działka blisko PKP i samodzielna budowa, jak podczas budowy dopuszczę do partactwa to będę miał pretensje tylko do siebie ;)
pacyfist

Postprzez Jendrula » 22 mar 2013, o 18:44

Śledź oferty, dzwonią do mnie jak najęci właściciele działek z prośbą o obniżkę ceny... widać im się kończy kasa którą zarobili w 2007 i 2008 roku i pękają lody cenowe. Jedna z ofert opiewa na 130 zł za 1 m kw (jeszcze do negocjacji )
Jendrula

Postprzez robertclose » 7 sie 2013, o 09:20

Witam
Mam dwie działki do sprzedaży w Chotomowie , jedna w bardzo dobrej lokalizacji na odnodze ulicy Partyzantów , ładny kwadrat 1000m2 , budowlana pod lasem , media , ogrodzona z 3 stron , do pkp 5min ale nie w cenie za 130 zł jak pisze mój przedmówca bo za darmo nie oddaje i mi się nie spieszy , zaś druga 3000m2 lecz wąska 18m , bez planu zagospodarowania
tel 698260755
sprzedam działki w Chotomowie - razem 4000 tys metrów
ul Partyzantów po obu stronach jedna wymiar 1000 m - ładna , druga 3000 metrów - możliwy podział na mniejsze
robertclose

Postprzez Jendrula » 7 sie 2013, o 09:27

Tej wąskiej to nikt o zdrowych zmysłach nie kupi.... , działka blisko PKP jak wystawisz za 199.999zł to będziesz miał telefony, ale bez gwarancji że ktoś kupi, ceny powyżej- szkoda kasy na ogłoszenia, niestety takie czasy-dobre dla kupujących.
Piszać o 130 miałem na myśli ceny transakcyjne a nie ceny życzeniowe jakich pełno w necie.
Nigdy nie mów potencjalnemu kupującemu "mi się nie śpieszy" bo to właśnie znaczy że BARDZO Ci zależy na sprzedaży i bardzo potrzebujesz kasy i w ten sposób osłabiasz swoją pozycję negocjacyjną.
Ostatnio działka ul Lipowa 1400m poszła za 170tysi, a te wystawione po 250-300zł za 1 m kw już PIĄTY rok czekają na cud....
Więc jeśli nie musisz to nie sprzedawaj, a jeśli musisz to już wiesz mniej więcej na co możesz liczyć.
Jendrula

Postprzez robertclose » 7 sie 2013, o 10:12

Widzisz ja nie jestem z tych czekających na cud.....co widać po częstotliwości moich odpowiedzi w ciągu 2 lat na forum .
Kryzys jest owszem ale bez przesady - kto ma kupić to kupi , wynegocjuje swoje o ok , ale sprzedaż 100 000 tyś taniej w porównaniu do kilku tam temu jest paradoksem do którego desperaci są zmuszeni.
Z tą wąską działką sprawa jest ciężka faktycznie ale jest duże pole manewru bo sąsiad obok też chce sprzedać i jest opcja połączeń ale tutaj raczej celujemy w Developera(który takie sprawy w urzędzie załatwia szybko ) z 3 właścicielami ) jeden graniczący na tyłach drugi obok 0 łącznie ok 2,5 hektara w pasie szerokości ok 40m i z pozoru słabej rolnej za 130 zł /m działki może się okazać że za 2 lata ( bo ma być tam droga gminna ) będzie super inwestycja na której można zarobić ,
wiesz są ludzie co mają parcie i muszą się budować już i faktycznie dzwonią i rzucają hasła za 200 tyś już kupuję , mam kasę już jadę - co się zaraz okazuje przyjeżdża , ma 150 tys z czego jeszcze sam to ma 50 a resztę może mama mu da jak się nią będzie opiekował na starość .
A odnośnie działki 1000m przy PKP To cię mocno zaskoczę kolego bo słowa że mi się nie spieszy znaczą tylę że działka jest w dobrej lokalizacji i że jak jej nie sprzedam to pozostanie dobrą inwestycją ale później będzie droższa , są ludzie którzy kupują byle co aby Dom wielki i szeroki walnąć nawet w szczerym polu a są tacy co ich stać i mogą zapłacić rozsądne pieniądze bo już sobie coś zaplanowali , wiesz to jest dywagacja nad tym co i kto czego oczekuje :) przeglądam obecne ogłoszenia z działkami w Chotomowie i widzę jaki są ceny i za jakie działki w okolicy i każdy ma inne kryteria gdzie chce mieszkać i na czym mu zależy.
sprzedałem po "Olszewnickiej" stronie ok 2 km od PKP za 330 zł z m2 po 2 h od wystawienia ogłoszenia i do tego facet poczekał aż załatwię sprawy spadkowe , więc jednak cuda się zdarzają :)
Nie płace za ogłoszenia bo dopiero teraz tak naprawdę rozwiązałem sprawy papierowe działek i ówcześnie cena była zupełnie zaporowa i będę je wystawiał konkretnie na sprzedaż ale po rozważeniu faktycznej obecnej ceny w okolicy - ale bez ciśnień i wmówień od klientów że wie pan : tyle to kosztowało 3 lata temu to teraz spuści pan
100 000 tyś. Bo Pan nie sprzeda --- :) sprzedam ale najwyżej później za 5 lat , 8 lat albo oddam moim dzieciom .
Jeśli się orientujesz to wiesz że celowanie w klienta miejscowego zawsze będzie mniej korzystne niż np kupca ze stolicy co zauważyłem po ówczesnych telefonach.
Sprzedać można wszystko w dobreji rozsądnej cenie ale czasem trzeba czasu a czasem dobrego sprzedawcy :)
Peace4all
ul Partyzantów po obu stronach jedna wymiar 1000 m - ładna , druga 3000 metrów - możliwy podział na mniejsze
robertclose

Postprzez robertclose » 7 sie 2013, o 10:24

i Owszem , są dobre czasy dla kupujących i dobrze i sam się o tym przekonałem bo sam 2 lata temu kupowałem mieszkanie i wiem co można kupić w jakiej cenie i niestety w dobrym miejscu w stolicy ceny nie drgnęły ale wieści o obniżkach są jak chmury nad Londynem , ale nie kupiłem mieszkania w centrum za 6000 /m2 bo takich ofert nie ma albo są zhaczykowane na każdym kroku a to że działka na Lipowej poszła za 170 tyś to dla mnie żaden argument :) i serio bez poparcia bo ani działki nie widziałem ani nie znałem właściciela - bo może chciał dać córce na mieszkanie na szybko a może miał długi i musiał tak sprzedać .
robertclose

Następna strona

Powrót do Kupię