Kupię działkę lub dom blisko stacji PKP

Re: Kupię działkę lub dom blisko stacji PKP

Postprzez Jendrula » 7 sie 2013, o 11:00

Mówiłem Ci o faktach z branży ale kłócisz się z faktami.
Ładne działki w pobliżu stacji po 250.000 długo już czekają na nabywcę, czemu Tobie miałby ktoś zapłacić np 300zł?
Piszesz że czemu terazm ma być aż 100tysi taniej bo kryzys? a nie zastanawiałeś się czemu 10 lat temu działki były po 30-40zł a potem po 5 latach były po 300-350zł? Może ta cena z 2007r była o 200% przeszacowana i była klasyczną "bańką" spekulacyjną? (w mieszkaniówce wtedy z dobrym okładem przebiliśmy rynki dużo bogatszych państw EU!), ceny WTEDY były ZAWYŻONE. Za kawałek pola bez mediów i asfaltu nikt nie zapłaci 300/zł/m kw
Obecnie ceny są takie jakie ci opisałem i jeśli czujesz że są za niskie dla Ciebie to poczekaj na lepsze czasy.
Co do tej działki , którą sprzedałeś za 330zł to prześlij skan aktu notarialnego, inaczej można włożyć to co piszesz między bajdurzenia, chyba że było to 2007r ale i tak nie uwierzę iż ktoś po 2 h kupił działkę bez sprawdzania stanu prawnego i bez obejrzenia(piszesz o tym iż 2 h po wystawieniu na sprzedaż).
Poważnie chciałem Ci podpowiedzieć na co możesz liczyć a tu takie bajki... ale życzę powodzenia. Jeśli traktujesz sprawę poważnie i chciałbyś dać realną cenę to pisz na priva, mogę zparoponować dobrą formę wspołpracy przy sprzedaży.
Pozdrawiam :13:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Kupię