Kupię dom blisko PKP

Re: Kupię dom blisko PKP

Postprzez Arielat » 4 cze 2014, o 10:02

Dzięki Kokos. Jak długo już korzystacie i jak stabilność w czasie opadów? Bo przy ładnej pogodzie to wszystko działa :) a klocki zaczynają się przy opadach np. śniegu. Sprawdzałem na miejscu Orange i T-Mobile ale złapało mi tam tylko 3G wiec o LTE mogę pomarzyć
Arielat

Postprzez Kokos » 4 cze 2014, o 10:08

Hej,

Internet od GVT mamy od kwietnia i może raz był problem z dostępem do Internetu spowodowany przez providera (Netię z tego co pamiętam). Przez ten czas nie było jakiejś wielkiej ulewy -- tym bardziej śniegu -- problemów nie zauważyłem. :-) Zdecydowanie gorzej działa mi antena telewizyjna. ;d

W mojej lokalizacji (Żeligowskiego) LTE od Play ma full kresek.
[...]
Kokos

Postprzez Jendrula » 16 lip 2014, o 15:33

niebawem zacznie się budowa domu bliźniaczego blisko PKP i szkółki ogrodniczej, działka 500m kw, 4 sypialnie, garaż , dojazd asfalt, gaz ziemny, chodnik oświetlona cicha ulica cena ok 500-550 za stan deweloperski, projekt "Dom w Perłówce" firmy Archon
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Arielat » 17 lip 2014, o 19:13

To ten którego baner reklamowy wisi obok Biedronki na barierce wiaduktu?
Arielat

Postprzez fce_tc » 18 lip 2014, o 06:16

Jak ktoś zainteresowany, to ja sprzedam swój - około 800 m od stacji - w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Działka 1600m / dom 185m. Wykończony i umeblowany, ale na pewno nie za 500 czy 600 tyś. :)
Zainteresowanego proszę o kontakt na priv.
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez Jendrula » 23 lip 2014, o 12:22

Ciężko sprzedać za kwotę powyżej tych 600tys, bo za podobną kwotę mozna kupić działkę i wybudować według 100%swoich potrzeb i gustu. Na pewno dla wielu Klientów atutem będzie duża działka z ogrodem ale większość to typowi uciekinierzy z miasta i myślą że działka im mniejsza tym lepsza.Wysokie ceny z drugiej ręki osiągają domy w okolicach gdy nie ma już wolnego miejsca do budowy i są tylko oferty z rynku wtórnego , inaczej dom "używany" żeby sprzedać musi być TAŃSZY niż zakup działki i budowa nowego domu. :04:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Kupię