Powitanie

Motocykliści, maszyny, technika, przepisy, problemy, sukcesy.

Powitanie

Postprzez Myszka » 14 cze 2012, o 13:53

Witam! Ten wątek jest przeznaczony dla motocyklistów , ich maszyn , oraz wszystkich pasjonatów mechanicznych dwóch kółek .
Mam nadzieję , że będzie to miejsce gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami , dzielić wrażeniami z jazdy , oraz umawiać się na wspólne trasy . :>

Szerokości!!!
Myszka

Postprzez fce_tc » 15 cze 2012, o 07:51

Powitanie i najlepszego.
Może dorzucisz jeszcze coś więcej o swojej maszynie :D
Where there's muck there's money... that's why someone has to do the job...
fce_tc

Postprzez Gość » 15 cze 2012, o 11:32

A ja coś od siecie. Jednośladu już nie mam ale z młodości wspominam ciepło mojego "Mustanga" tj motorower marki KOMAR 1961r, taki z pedałami, co jak sie kończyło paliwo to jak na rowerze można było doczołgać sie do domu, manetki hamulca i sprzęgła zakończone "zawijasem" , prędkość astronomiczna 40 km/h ale wtedy jeździło się na boso i bez kasku. Dwubiegowy Mustang pomykał po drożkach Warmii pod Olsztynem i służył do wypadów nad jezioro....a teraz co tylko nerki przy kominku wygrzewać a koledzy fanatycy jak nie mają motocykla z silnikiem większym niż w aucie średniego segmentu to płaczą że za słaba zabawka. :00:
Gość

Postprzez szumski » 15 cze 2012, o 12:08

Nie biadol ;)
"Komarykiem" jeździłem do szkoły podstawowej, czasami dolewałem denaturatu żeby nie pedałować. Kasków nie trzeba było i o kartach rowerowych mało kto słyszał. Zatrzymywał mnie czasami milicjant w Uralu z koszem: masz kartę? - nie. To ty dupa nie kierowca. I tak się kończyło.

Rzadko ale wsiadam na Royalkę córki i pykam jak komarykiem ;) a co??? może trochę głośniej bo wydechy Cobry ale da się jechać :P
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 17 cze 2012, o 08:28

Anonymous napisał(a): a koledzy fanatycy jak nie mają motocykla z silnikiem większym niż w aucie średniego segmentu to płaczą że za słaba zabawka. :00:

To dziwnych masz kolegów. Ile mają lat?

Witam również. W Chotomowie jest sporo motocyklistów ale mało kto z nich zagląda na to forum.
Ja jeżdżę na Suzuki Vstrom DL650 (turystyczne enduro), biały
Sąsiad obok ma identycznego. Do tego jeszcze jeżdżą 2 takie same ale niebieskie. Jest jeszcze Varadero, 2 x BMW 1200 GS Adventure i parę innych w tym sporo "armatury",. jest oczywiście najstarszy motocyklista w Chotomowie czyli Waldek na Honda GoldWing (przy kościele)

Zwróćcie uwagę na fajną rzecz. Po Bagiennej motocykle jeżdżą wolniej od samochodów :)
My jakoś potrafimy zwolnić do tych 30 - 40km/h a puszki nie...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez oskark » 21 sie 2012, o 00:04

@Cielak: Czy te BMW GS-y, a przynajmniej jeden z nich, jeżdżą po Jasnej? Bo bardzo regularnie mi coś ładnie warczy, a kumpel mi powiedział, że widział coś na kształt właśnie takich bemewu. :)
oskark

Postprzez Cielak » 21 sie 2012, o 07:52

W Chotomowie są na 100% 2 beemki GS Adventure
A nie wiem czy już nie trzy, bo sąsiad miał się przesiąść z Vstroma.

Jedna to Rafał. Mieszka na końcu Podleśnej.
Druga często przejeżdża Podleśną ale nie znam człowieka.

Warczeć przyjemnie może jeszcze mój lub sąsiada (Roberta) Vstrom z wydechem EdHaust.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez oskark » 8 wrz 2012, o 16:50

To tak na rozruszanie tematu. Co to za motocykiel? :D

http://s1.img.pl/v/209391/03092012078.jpg
oskark

Re: Powitanie

Postprzez Krzysiek » 5 mar 2013, o 09:22

Witam wszystkich w nowym sezonie 2013 :06:
Ja już sezon rozpocząłem :14:

ŻYCZĘ WSZYSTKICH RÓWNYCH DRÓG, MAŁO PIACHU NA NICH

LWG
Lubię ludzi - Krzysiek