przygarnęłam pieska haskowatego

przygarnęłam pieska haskowatego

Postprzez ban » 9 mar 2008, o 21:04

Witam wszystkich. Dziś na Osiedlu Pogodnym znalazłam pieska podobnego do haskiego, ale szczekającego. Jest bardzo wychudzony ale bardzo grzeczny. Ma około 3 m-cy, lubi przebywać w domu, umie poprosić o spacer w celach wiadomych... Być może ktoś za nim tęskni, bo nie wierzę by ktoś mógł się go tak po prostu pozbyć ....Moje dzieci na pewno będą nieszczęśliwe jak się znajdzie właściciel....Kontakt : nyrciu@buziaczek.pl
ban

Postprzez ban » 5 kwi 2008, o 23:00

..niestety nikt się nie zgłosił, co oznacza, że ludzie są jednak okrutni. Piesio okazał się dodatkowo bardzo chory - jest cały czas w trakcie leczenia i mam nadzieję, że jednak wszystko skończy się dobrze..ale jest i już pozostanie mój!!! Nawet moje koty go polubiły!!
Pozdrawiam wszystkich miłośników czworonogów.
ban

Postprzez Madzialena » 9 kwi 2008, o 19:07

POWODZENIA ŻYCZĘ z PSINKĄ :>

Ps. Jakbyś potrzebowała to mam 500g. puszkę witaminizowanej odżywki na bazie drożdży SALVIKAL http://www.zoo-dragon.pl/index.php?prod ... od_id=4220

oddam za dobre serce :D
Madzialena

Postprzez Naretta » 9 kwi 2008, o 23:10

Dziewczyno,
jesteś wielka! A psinka z pewnością da Wam dużo radości! Jak ją nazwiesz? Może Hasio?
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez ban » 15 kwi 2008, o 13:30

Madzialena napisał(a):POWODZENIA ŻYCZĘ z PSINKĄ :>

Ps. Jakbyś potrzebowała to mam 500g. puszkę witaminizowanej odżywki na bazie drożdży SALVIKAL http://www.zoo-dragon.pl/index.php?prod ... od_id=4220

oddam za dobre serce :D

Dzięki za pomoc, ale w chwili obecnej musimy przede wszystkim zadbać o wątrabę, która jest bardzo obciążona lekami - już 3 razy miał nawrót choroby, a ostatni był naprawdę ciężki...już myślałam, że...ale udało się!! Mam nadzieję!! narazie bardzo słabo piesio chodzi, na siusianie muszę go wynosić na rękach...ja jednak mam nadzieję, że wszystko skończy sie dobrze i zwalczy choróbsko...

pozdrawiam serdecznie.
ban

Postprzez nowy mieszkaniec » 15 kwi 2008, o 21:06

jezeli na cos przyda się żelazo w zastrzykach to chętnie oddam, to na odbudowanie krwi zdaje się
daj znak
nowy mieszkaniec

Powrót do Oddam w dobre ręce