biało-rude kotki do oddania za dwa miesiące

Postprzez eliza » 28 paź 2008, o 21:07

a i jeszcze mała rada dla Gosi
kilka lat temu moja kotka miała trzy przecudne maluchy a wiadomo na wsi każdy ma kota
więc ,przesłałam ich zdjęcia koleżance( najpierw sesja zdjęciowa) ,która pracuje w wielkiej korporacji
a ona rozesłała je pocztą wewnętrzną
po 30 min. kotki już miały właścicieli , zainkasowałam 1zł. od łebka :oops:

tylko zaraz mnie nie posądźcie o handel żywym towarem :)
eliza

Re: biało-rude kotki do oddania za dwa miesiące

Postprzez Gosia A. » 31 paź 2008, o 12:53

Madzialena napisał(a):
Gosia A. napisał(a):Dwa kotki, jeden biały w rude kropki na pupie , z rudym ogonkiem i całkiem rudy kotek do oddania za mniej więcej dwa miesiące.W sam raz jako prezent dla dziecka pod choinkę.Miauu

trzeba wysterylizować kotkę a nie rozmnażać i szukać domów 8/
Jakby było mało psów i kotów w schroniskach ...
Gosia A.

głupota ludzka nie zna granic

Postprzez Gosia A. » 31 paź 2008, o 13:05

Ludzie, czy wy nie macie nic lepszego do roboty?
Zajmujecie się drobnym, prostym ogłoszeniem / które jest już zresztą nieaktualne, bo koty zalazły domy / i piszecie jakieś polemiki, obrażając się wzajemnie.PO CO???
Dziękuje bardzo tym którzy wzięli moją stronę, ale nie jest to potrzebne, mnie nie jest łatwo urazić, wiec wpis Madzialenki-bidulki-mądralki niczego w moim życiu ani MOICH decyzjach odnośnie rozmnażania MOJEJ kotki nie zmieni.Madzielenko, kochanie, a może ciebie by trzeba wysterylizować, byś nie spłodziła podobnych sobie.To są MOJE koty, MOJE wybory, i mój PROBLEM.Jak nie jesteś zainteresowana wzięciem kotka, to przemilcz sprawę, bo to nie jest twój interes.Jestem dorosłym człowiekiem, i dokładnie wiem, co robię ze swoimi zwięrzetami.Urodziły się pod moim dachem cztery mioty kocie, i jeden mojej suki, ŻADNE Z TYCH ZWIERZĄT NIE JEST W SCHRONISKU, WIĘC DARUJ SOBIE POUCZANIE MNIE, OK?
Gosia A.

Postprzez MagdaM » 31 paź 2008, o 16:58

:)
MagdaM

Poprzednia strona

Powrót do Oddam w dobre ręce