Kandydat do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Kandydaci na radnych i wójta.
Tu może przedstawić się każdy kandydat w odpowiednim dla siebie okręgu wyborczym.
W tym dziale nie prowadzimy dyskusji.

Kandydat do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Postprzez Igor Krajnow » 14 lis 2014, o 21:53

Nazywam się Igor Krajnow.

Jestem absolwentem edukacji medialnej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i podyplomowych studiów public relations w Szkole Głównej Handlowej. Byłem przez kilka lat dziennikarzem. Obecnie pracuję jako Rzecznik Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Z samorządem jestem związany od 2010 r. Jestem radnym Powiatu Legionowskiego i przewodniczącym Komisji Rozwoju, w której zajmuję się m.in. inwestycjami (drogowymi i kubaturowymi) transportem publicznym, architekturą

W Sejmiku Województwa Mazowieckiego będę walczył o rozwój aglomeracyjnego transportu kolejowego poprzez przywrócenie połączeń kolejowych na nieczynne dziś odcinki tras jak np. do Zegrza Południowego, pełniejsze wykorzystanie potencjału kolei w codziennych dojazdach do pracy czy szkoły. Będę walczył także o poprawę komfortu podróży. Moim celem będzie także poprawa stanu dróg wojewódzkich wokół Warszawy, które mają ogromne znaczenie dla sprawnej komunikacji. Nie zapomnę o kulturze oraz o wspaniałych mazowieckich zabytkach. I wreszcie będę walczył o to by jak najwięcej spośród środków unijnych, którymi będzie dysponował wojewódzki samorząd, zostało przekazanych na projekty realizowane przez gminy i powiaty leżące wokół Stolicy. Chcę być rzecznikiem dobrej komunikacji i Waszych spraw.

Proszę zapamiętajcie: lista nr 4, miejsce 6.

Kiedy wyborów przyjdzie pora do Sejmiku wybierzcie Igora! :)
Radny powiatu legionowskiego w kadencji 2010-2014

Przewodniczący Komisji Rozwoju

Przewodniczący klubu radnych PO

http://facebook.com/igor.krajnow
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (kandydaci)