Okreg 3

Kandydaci na radnych i wójta.
Tu może przedstawić się każdy kandydat w odpowiednim dla siebie okręgu wyborczym.
W tym dziale nie prowadzimy dyskusji.

Okreg 3

Postprzez KrzysiekM » 29 paź 2014, o 11:15

Jabłonna w granicach ulic: Grabsztyny, Jonatan, Koszteli, Krąselki, Sadowej.

1. BIERNACKI Dariusz Robert, lat 52, zam. Chotomów |zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3
2. MAZURKIEWICZ Piotr Tomasz, lat 42, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW JEDNA JABŁONNA - lista nr 25
3. GÓRKA Lidia, lat 42, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW CHODORSKI JAROSŁAW - lista nr 26
4. KRAJEWSKI Paweł Henryk, lat 42, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO - lista nr 27
5. MÓWIŃSKI Mariusz, lat 39, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIA JABŁONNA - lista nr 28
6. SKRZYPIŃSKA Magdalena, lat 32, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW OLGI MUNIAK - lista nr 30
7. PIĄTKOWSKI Adam Michał, lat 32, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW RJ - lista nr 34
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Lidia Górka - okręg 3 - kandydat do RadyGJ

Postprzez LidiaGorka » 3 lis 2014, o 22:04

W Jabłonnie mieszkam od 9 lat. Mam 42 lata, jestem mężatką i mam trójkę dzieci. Pracuję jako nauczycielka matematyki w Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Warszawie. Nie należę do żadnej partii politycznej. Moje atuty to znajomość problematyki oświatowej, uczciwość i sumienność. Chciałabym aby każdy mieszkaniec czuł, że ma wpływ na to co dzieje się w naszej Gminie.
LidiaGorka

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (kandydaci)