Okreg 4

Kandydaci na radnych i wójta.
Tu może przedstawić się każdy kandydat w odpowiednim dla siebie okręgu wyborczym.
W tym dziale nie prowadzimy dyskusji.

Okreg 4

Postprzez KrzysiekM » 29 paź 2014, o 11:15

Jabłonna w granicach ulic: Spokojnej, Wiejskiej, Przylesie, Milenijnej, do obwodnicy Jabłonny oraz ulica Motylkowa.

1. MURAWSKA - FURMANEK Anna, lat 39, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW JEDNA JABŁONNA - lista nr 25
2. KORZENIEWSKA Iwona, lat 34, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW CHODORSKI JAROSŁAW - lista nr 26
3. TABISZ Elżbieta Stanisława, lat 54, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW OLGI MUNIAK - lista nr 30
4. CHOJNACKI Zenon Waldemar, lat 58, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW ZENONA CHOJNACKIEGO - lista nr 33
5. ZWIERZCHLEWSKA Halina, lat 57, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW HALINY ZWIERZCHLEWSKIEJ - lista nr 39
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Iwona Korzeniewska Okreg 4

Postprzez IwonaKorzeniewska » 30 paź 2014, o 21:45

Szanowni Państwo,

nazywam się Iwona Korzeniewska i kandyduję do Rady Gminy z okręgu 4. Od urodzenia mieszkam w Jabłonnie. Ukończyłam tutejszą Szkołę Podstawową,
Liceum Ekonomiczne w Warszawie oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Obecnie pracuję w firmie zajmującej się produkcją chemii budowlanej, na stanowisku Doradca Techniczny. W pracy mam stały kontakt z klientami. Analizuję ich aktualne potrzeby, jak również pomagam w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Aktywnie działam także w Szkole Podstawowej - należę do trójki klasowej i pełnię odpowiedzialną funkcję skarbnika.
Prywatnie żona i matka dwóch córek - 7 letniej Zuzi i rocznej Marcelinki. Chciałabym, aby każdy mieszkaniec czuł, że ma wpływ na to co się dzieje w naszej gminie. Zatem Wspólnie decydujmy o Naszej Jabłonnie.

W tym miejscu chcę zwrócić Państwa uwagę na zmianę w systemie głosowania. W tych wyborach mamy okręgi jednomandatowe, co oznacza, iż możemy głosować wyłącznie na jednego kandydata ze swojego okręgu. Jednocześnie szczególnie gorąco zachęcam Państwa do odwiedzenia strony http://www.chodorski.net, gdzie znajduje się szczegółowy program wyborczy KWW Chodorski Jarosław.

Pozdrawiam Iwona Korzeniewska
IwonaKorzeniewska

Re: Okreg 4

Postprzez AMurawskaFurmanek » 5 lis 2014, o 22:24

Szanowni Mieszkańcy,

Mam 39 lat, jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Zarządzania. Ukończyłam podyplomowe studia na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie kierowania potencjałem społecznym. Jestem niezależną politycznie kandydatką do Rady Gminy Jabłonna. W swoim życiu zawodowym pełniłam stanowiska kierownicze w korporacjach, prowadziłam pełną realizację kontraktów zagranicznych. Pozyskiwałam strategicznych klientów, negocjowałam warunki współpracy z kontrahentami.

Priorytetem mojej działalności będzie rozwój Naszej Gminy, kluczowym aspektem - oświata. Szczególną uwagę poświęcę aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez edukację, w tym rozwój intelektualny, także sport. Zależy mi na wysokim poziomie nauczania. Jako radna chciałabym zadbać o inwestycje dotyczące zakupu działki i budowy gimnazjum w Jabłonnie. Będąc zaangażowana w sprawy szkoły podstawowej w Jabłonnie, zauważyłam brak wiedzy makroekonomicznej i demograficznej wśród reprezentujących nas radnych i władz gminy, także brak współpracy. Podczas sesji brakowało argumentacji, w spotkaniach ze społeczeństwem nie dostrzegłam dialogu.

Uważam, że zagadnienia dotyczące dzieci i młodzieży należy rozwiązywać w przemyślany sposób, w odpowiednim czasie i ze ściśle określoną strategią działania. Jako matka dwójki dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej w Jabłonnie nie chcę, by w przyszłości jej absolwenci przeżywali rozterki związane z brakiem możliwości kontynuowania nauki w gimnazjum na terenie Jabłonny. Biorąc pod uwagę ilość zerówek i klas pierwszych, gimnazjum w Chotomowie nie będzie w stanie przyjąć wszystkich absolwentów ze szkół podstawowych. O kolejnych szkołach trzeba myśleć już dziś.

Za ważne uznaję rozwój współpracy z gminami ościennymi na rzecz kultury i infrastruktury gminy. Niezbędna jest także poprawa komunikacji Urzędu Gminy z mieszkańcami. Stawiam na merytoryczny dialog ze społeczeństwem, w tym badanie lokalnych potrzeb mieszkańców. Strategiczne cele, które powinny mieć odzwierciedlenie w realizacji budżetu gminy to transport, kanalizacja i drogi. Dodatkowo istotną kwestię stanowić będzie dla mnie poprawa infrastruktury sportowo- rekreacyjnej gminy, pozyskanie środków z Unii Europejskiej na realizację zaplanowanych inwestycji i bezpieczeństwo mieszkańców.

Zachęcam Państwa do udziału w wyborach.
Z góry dziękuję za poparcie i okazane mi zaufanie.

Z wyrazami szacunku
Anna Murawska-Furmanek

kandydatka do Rady Gminy Jabłonna, nr 1 na Twojej liscie wyborczej.

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za okazane mi zaufanie wyrażone oddaniem głosów na moją osobę.
Anna Murawska-Furmanek
Anna Murawska-Furmanek
AMurawskaFurmanek

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (kandydaci)