Okreg 7

Kandydaci na radnych i wójta.
Tu może przedstawić się każdy kandydat w odpowiednim dla siebie okręgu wyborczym.
W tym dziale nie prowadzimy dyskusji.

Okreg 7

Postprzez KrzysiekM » 29 paź 2014, o 11:16

Jabłonna w granicach ulic: Buchnik Las, Modlińskiej od nr 3 do nr 95 nieparzyste, Parkowej.

1. BORYCZKA Lidia, lat 53, zam. Dąbrowa Chotomowska |zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3
2. MOSAKOWSKA Anna Maria, lat 40, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW JEDNA JABŁONNA - lista nr 25
3. NOWOSIŃSKI Wojciech Maksymilian, lat 41, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW CHODORSKI JAROSŁAW - lista nr 26
4. SZARLIŃSKI Andrzej Marek, lat 62, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO - lista nr 27
5. WODZYŃSKI Rafał, lat 33, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY DLA JABŁONNY - lista nr 29
6. KUKLA Bogusława, lat 57, zam. Jabłonna |zgłoszona przez KWW OLGI MUNIAK - lista nr 30
7. FONDER Jacek, lat 49, zam. Jabłonna |zgłoszony przez KWW WSPÓLNOTA LOKALNA - lista nr 31
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Re: Okreg 7

Postprzez Mosakowska » 7 lis 2014, o 14:20

MOSAKOWSKA ANNA
KANDYDATKA NA RADNĄ
OKRĘG WYBORCZY NR.7

Szanowni Państwo, mam 40 lat i jestem wieloletnią mieszkanką Jabłonny. Tu się wychowywałam i dorastałam. Przez te wszystkie lata obserwowałam postęp i rozwój naszej gminy. Niestety, jak sami mogą Państwo zauważyć, nie dzieje się dobrze. Nasza gmina nie rozkwita tak szybko jak byśmy sobie, my wszyscy mieszkańcy , tego życzyli.
Mam zaszczyt powiadomić Państwa , iż mając na uwadze dobro i rozwój naszej gminy, które można mierzyć jedynie stałą poprawą warunków życia jej mieszkańców, pragnąc zarazem rozwiązywać istniejące u nas konkretne problemy i trudności, postanowiłam kandydować na radną do Rady Gminy Jabłonna w okręgu Nr 7.
Chcę również zaznaczyć ,że zawsze kieruję się zasadą ,,Z dala od polityki - blisko codziennych ludzkich spraw”. Świadoma podejmowanych obowiązków , zobowiązuję się, jeżeli Szanowni Wyborcy obdarzą mnie swoim zaufaniem, brać czynny udział w pracach Rady Gminy i jednocześnie godnie reprezentować swoich Wyborców.

Licząc na znak „X” obok mojego nazwiska na karcie do głosowania
pozostaje z poważaniem
Anna Mosakowska

Kontakt: anna.mosak@op.pl
Mosakowska

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (kandydaci)