Okreg 10

Kandydaci na radnych i wójta.
Tu może przedstawić się każdy kandydat w odpowiednim dla siebie okręgu wyborczym.
W tym dziale nie prowadzimy dyskusji.

Hubert Domiński - okręg 10 - kandydat do RadyGJ

Postprzez HubertDominski » 29 paź 2014, o 10:11

HUBERT DOMIŃSKI-Kandydat KWW Chodorski Jarosław do Rady Gminy Jabłonna w
Okręgu nr 10. Chotomów.
Jestem ekonomistą i entuzjastą nowych technologii. Ukończyłem Akademię Leona
Koźmińskiego oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Od lat jestem związany z administracją publiczną. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w urzędach centralnych zajmujących się funduszami europejskimi. Swoją wiedzę i umiejętności pragnę wykorzystać do pozyskania dodatkowych środków z Unii Europejskiej dla rozwoju naszej gminy. Jestem zaangażowanym mieszkańcem i pragnę aby nasza mała ojczyzna systematycznie się rozwijała. Jako mąż z 10 letnim stażem i ojciec dwójki synów na co dzień weryfikuje potrzeby przed jakimi stoi rozwój Chotomowa. Wierzę, że moja praca zawodowa oraz prywatne ambicje pozwolą na rozwój najnowocześniejszych rozwiązań na wszystkich płaszczyznach działalności naszej GMINY.
Więcej na http://www.chodorski.net
HubertDominski

Okreg 10

Postprzez KrzysiekM » 29 paź 2014, o 12:35

Chotomów w granicach ulic: Pięknej, Gen. Lucjana Żeligowskiego, wzdłuż granicy wsi Rajszew, Leśnej.
1. MIKURĘDA Arkadiusz, lat 51, zam. Chotomów |zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - lista nr 3
2. ŁABĘDŹ Jacek Maciej, lat 45, zam. Chotomów |zgłoszony przez KWW JEDNA JABŁONNA - lista nr 25
3. DOMIŃSKI Hubert, lat 38, zam. Chotomów |zgłoszony przez KWW CHODORSKI JAROSŁAW - lista nr 26
4. MROZEK Aneta Katarzyna, lat 37, zam. Chotomów zgłoszona przez KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO - lista nr 27
5. SAKS Danuta Teresa, lat 57, zam. Chotomów |zgłoszona przez KWW OLGI MUNIAK - lista nr 30
6. SYGUŁA Arkadiusz, lat 60, zam. Chotomów |zgłoszony przez KWW NASZ PIĘKNY CHOTOMÓW - lista nr 38
Krzysztof Malec
KrzysiekM
Site Admin

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (kandydaci)