Czy to już kampania wyborcza?

Re: Czy to już kampania wyborcza?

Postprzez Adam Łojek » 20 paź 2014, o 19:46

Kochani. Jak czytam stronę naszej gminy to mam wrażenie że w ostatnich trzech miesiącach jakiś cud się dzieje. :shock:
Sprawy których przez całą ostatnią kadencję nie udawało się załatwić nagle stają się możliwe.
W samej oświacie chociażby:
Powstało publiczne przedszkole w Jabłonnie, nowy budynek dla podstawówki w Chotomowie, Gimnazjum w Chotomowie, Uroczyste otwarcie "Salki Fitness" w Chotomowie.
I lista innych "cudów": Karta mieszkańca gminy uprawniająca do zniżek na dojazd do Warszawy, dofinansowanie zakupu nowego radiowozu, oświetlenie Kolejowej w Chotomowie. :04:
A nawet nasza strona gminna donosi, że "na obwodnicy Jabłonny jest wreszcie bezpiecznie".
I czyja to zasługa?
Naszej Miłościwie Panującej Pani Wójt ;)
Szkoda że kampania wyborcza nie trwała całe 4 lata, bo wtedy byśmy już mieli skanalizowaną i zwodociągowaną całą gminę, dokończoną budowę GCEKS i ze trzy orliki. :10:
Adam Łojek

Postprzez szumski » 20 paź 2014, o 21:01

Jasne.
Kandydat z Rajskiej wybuduje dodatkowo kino i basen przy policji a Muchomór - Miami Beach w krzokach za Pałacem. I gitara.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szmergiel » 21 paź 2014, o 09:14

Ale to ogólnopolska akcja czas wyborczych cudów. Mogliby coś z dzikami zrobić z racji wyborów bo co się dzieje to strach pomyśleć o zimie. Może dopiero jak jakiś radny się rozpier... z rodziną na dziku to sprawa nabierze tempa. Choć patrząc jak się dobrze kosmatym świniom żyło i mnożyło za obecnej władzy to najprędzej dziki dostaną prawo głosu :-)
szmergiel

Postprzez Jendrula » 22 paź 2014, o 08:59

jak się popatrzy na archiwalne posty z wyborów 2010r to forum aż huczało od ostrej dyskusji a teraz pies z kulawą nogą nie wspomni nic o programach kandydatów, jedno co pozytywne to nie ma już wśród kandydatów gozdka co chciał ludziom "asfalt zwijać" sprzed domu wmawiając iż błoto lepsze.
Pozostanie stara ekipa przy ultraniskiej frekwencji. Wszystkim się nie chce i tyle a szkoda bo za nas NIKT tego nie załatwi.
Ja tym razem daję głos na ufoludki, myszkę MIKI, stawiam na" Tolka Banana" byleby nie było jak jest teraz bo gorzej być nie może odkąd "zwijacz asfaltu" został spacyfikowany. A tylko 450m brakuje mi do granicy NORMALNEJ gminy, może by tak słupki graniczne w nocy przesunąć,? Ktoś pomoże? :what:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szmergiel » 22 paź 2014, o 09:32

Ja tu krótko mieszkam, zbyt krótko aby pamiętać 2010 ale też czuje niedosyt bo chciałbym coś zmienić glosując. Jednak nie znając "ekosystemu" ciężko coś wywnioskować. Nie dziwie się że ludzie z forum zwiewają, unikają dyskusji bo panuje tu często prywata, wzajemne docinki bez dystansu, uszanowania odmiennego zdania. Wielu czuje euforie ze dokopie jednemu przy tak szerokiej widowni. Tylko to nie teatr gdzie widza widać i można jego reakcje odczytać. Takie szarże zazwyczaj przywołują obrzydzenie i zakładam że ludzie nawet nie czytają jadowitych wypocin, bo co ich to obchodzi ze jeden z drugim zamiast podejść do płota i dać sobie po razie, naparza się na publicznym forum. Parę BANów poprawiłoby atmosferę a dyskusje powinny być przepełnione dyplomacją, szacunkiem do innych a nie tarzaniem w szambie. Bo jesteśmy sąsiadami. Przy kompie jeden z drugim jest wielkim kogutem, kąsa innych a potem z sklepie razem w kolejce do kasy z nimi stoi. To forum publiczne gminy a nie sadistic.pl czy kwejk. Taka moja ocena.

Sam się łapie że czasem mam ochotę dołączyć do jakiejś dyskusji ale za chwile wiem ze za własne zdanie mogę dostać po łbie w stylu którego nie akceptuje więc odpuszczam. Bo po co mi to.
szmergiel

Postprzez Cielak » 23 paź 2014, o 08:21

szmergiel napisał(a):Wielu czuje euforie ze dokopie jednemu przy tak szerokiej widowni.

Rozumiem że masz na myśli szerokość geograficzną? Bo jeśli chodzi o ilość czytelników tego forum, to to raczej powiedział bym o "produkcie niszowym" lub wręcz marginalnym.

Prawie NIKT już tego forum nie czyta.
Można też się domyślić po tym ilu pisze...

Pozdrawiam i znikam
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)