Nowe wybory

Re: Nowe wybory

Postprzez szumski » 30 paź 2014, o 21:12

No i gitara, zaczynasz kumać ;)
W projekcie budżetu na 2015 jest kontynuacja CEKS - blok + Gimnazjum, nawet szkodnik Grzybek nie śmie łapy podnieść "przeciw".
Pierdyknie się cymes gimnazjum "zeroenergetyczne". Usytuowanie dobre, dachy w dobrą stronę.
Ale to musi być z Olgą, żaden młody szczelec nie podejmie ryzyka budowy zaawansowanej technologicznie inwestycji w kryterium najniższej ceny, nie pogoni ew. zas.ańców - wykonawców, bo się będzie bał "opinii publicznej" i grzybkowego życia frustrata. Co najwyżej zrobią norkę z salami w piwnicy - bo tak ma ich wieliszewski guru w Olszewnicy.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szer-szeń » 31 paź 2014, o 13:11

Wśród kandydatów na wójta nie ma faktycznie wiekszego szaleńca od Olgi M.Bo który z nich przyszedłby w asyście miejscowej policji żądać zwrotu kluczy do przedszkola przed zakończeniem umowy najmu? Który z nich by powiedział że wybudował komisariat jak inwestorem była Komenda Głowna Policji, nikt z nich nie wybudował by drogi bez prawa własności gruntu( czytajcie w Powiatowej gazecie),żaden z nich nie posuwa się jak na razie do rażących kłamstw, bo nie są szaleńcami za to mają jakieś poczucie godności.Dla niektórych to jednak wada.
A ttobie kolego pozostało już tylko opluwanie uczciwych ludzi zza klawiatury.Bidulek.
szer-szeń

Postprzez mieszkaniec28 » 31 paź 2014, o 18:54

HubertDominski napisał(a):Cielak
właśnie super miejsce ....przecież nie chodzi tylko o to abym wygrał miejsce w Radzie ....ja na prawdę realizuje się w mojej pracy
po za tym można się dużo o sobie dowiedzieć ......

chce mieszkać w nowoczesnej gminie i wiem że mogę moje kompetencje zaoferować JEJ

chodzi o uruchomienie społeczności do działania ......przecież wszytko jest w rekach mieszkańców Wójt sam nic nie zrobi

ale własnie jutro z JArkiem Chodorski idziemy w teren okręg 10 więc możemy dalej dyskutować startujemy od 9.00

O jakiej nowoczesnej gminie my rozmawiamy skoro w XXI wieku 30 km od centrum miasta stołecznego nie mamy wodociągu i kanalizacji? Co jest w rekach mieszkańców, mamy sami sobie wszystko doprowadzić od granicy Legionowa albo Jabłonny w czynie społecznym? Skupmy się na rzeczach ważniejszych a nie na zwykłym populizmie przedwyborczym. Okazuje się że nawet mieszkaniec Chotomowa który zostaje "pseudo" wójtem (Olga M) po wejściu do tamtego urzędu zapomina skąd jest, więc ja zagłosuje na tego kto poda mi dokładna datę podłączenia mnie do tych mediów, dokumentując to planami na papierze oraz ewentualnymi gotowymi dokumentami do złożenia w odpowiednich urzędach i instytucjach. Coś mi się wydaje że nie będzie w tym roku na kogo zagłosować...
mieszkaniec28

Postprzez Cielak » 5 lis 2014, o 10:03

Obecna Wójt Olga Miniak jest taka zła, że znowu wygra wybory :)
Patrząc na nijakość poszczególnych kandydatów mam nieodparte wrażenie, że Pani Olga znowu wykosi konkurencję.
Najwidoczniej w naszej gminie nie ma NIKOGO, kto byłby w stanie z nią wygrać. Ja takiego nie widzę...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 5 lis 2014, o 11:06

Niestety masz Rację!!! jak posłuchałem w Radio Hobby kontrkandydata to nie mam zamiaru wpadać z deszczu pod rynnę.
Jak ktoś ma łeb na karku to zajmuje się swoim biznesem i rodziną i nie będzie startował na jakieś tam stołki i użerał się z radą, która może nawet najbardziej ambitny plan rozmydlić i uwalić i wyjdzie NIC. Zresztą obok w Wawie jest podobny festiwal nieudaczników na stołek Prezydenta Wawy, co jeden to jakiś niewydarzony królik wyciągnięty z kapelusza, nawet gadać nie potrafią i dziennikarze ich zaginają na każdym pytaniu. To my tacy jesteśmy że delegujemy CUDAKÓW do władzy :11:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 5 lis 2014, o 15:39

A i tak najlepszy jest pułkownik Grzybek. Dwie kadencje jako radny jęcał, że błoto na jego ulicy. Kiedy pracowałem w gminie, po godzinach stanąłem przy firmie na pół godziny i wyrównali. To znów jojcył że nie mam prawa się tam pokazywać, bo se nie życzy - jakby to był koncert życzeń. Widocznie ten ar błota potrzebny mu był do wygrywania wyborów.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 5 lis 2014, o 17:34

Niestety trend ogólnopolski, byłem w swoim rodzinnym mieście i z plakatów patrzą na mnie te same gęby(tylko bardziej spasione) co 20 lat temu i to od lewicy do prawicy, nieważne na kogo głosujesz i tak będzie jak było(Wspaniale!). Jak zobaczyłem jak obecny gospodarz miasta rozgrzebał 70% przelotowych głównych ulic(jednocześnie!!!) to już przeszła mi ochota narzakać na Bufetową że kilka ulic rozgrzebała, jak przeczytałem ulotko paru kandydatów to "ręce i cycki opadają" nawet obiecać nie potrafią.
Nie znaczy to że wycofuję się ztych gorzkich uwag pod adresem obecnej ekipy w Jabłonnej, ale Qu.....a nie mają z kim przegrać!
Jendrula

Postprzez szumski » 5 lis 2014, o 20:35

Jendrula, sytuacja może i prawdopodobna: Łukaszenka dostaje komendę i za 3 dni staje na linii Odry, a popierdułka Ci tłoomaczy jak w kampanii z Księżycową albo Tęczową, że łun to by chciał pilnować tego polskiego nieba ale Muniakowa go nie lubi i znowu nie wysło, i przez 8 lat kalesonów na tyłek nie zdążył wciągnąć.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 6 lis 2014, o 08:37

Oj nie pisz o "naszej armii" bo ostatnia wygrana wojna to "stan wojenny1981" i to tylko dlatego że: przeciwnik był nieuzbrojony, przeciwnik wyrzekał się przemocy w konflikcie itp itd.
Wiecznych krytykujących i blokujących pełno w radach, sejmikach i parlamencie i tak jeszcze długo zostanie.(niezależnie o d pochodzenia politycznego obecnych ekip władzy) ;(
Jendrula

Postprzez szumski » 6 lis 2014, o 18:02

Jendrula napisał(a):Oj nie pisz o "naszej armii" bo ostatnia wygrana wojna to "stan wojenny1981"

Popierdółki nie było jeszcze "we wojsku", ta wygrana też odpada.

Komitet Garbaczewskiego składa się w dużej części z moich fanów. Wystarczyło w czasie budowy obrzygać mnie na zagrzybionym forum i z automatu: etat w starostwie (E.K.K) + start z Garbaczewskim.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)