Nowe wybory

Re: Nowe wybory

Postprzez Jendrula » 6 lis 2014, o 21:18

Generalnie jak Jaruzel wybieram "mniejsze zło" czyli lepszy beznadziejny ale obecny i znany skład władzy jak Cudaki nie wiadomo skąd wzięte.
Czyżby jeszcze sytuacja nie dojrzała do zmian. Przefiutaliśmy niestety najlepszy czas na wygarnięcie kasy od naiwniaków z UE i zrobienie "postępu" na czyjś koszt. Inni to zrobili. Jeseśmy jak Rosiija, ropa jest gaz jest ale Quuuu....a jakoś to z wyglądu Dubaju nie przypomina tylko Bangladesz albo Mumbay. TRak i my blisko Wawy mieszkańcy płacą maksymalne w skali kraju PITY a tu drogi, oświetlenie gorsze niż na obśmiewanej (niesłusznie) Białorusi (Braci Białorusinów z góry przepraszam za porównanie niesłuszne!) ale Co NOWI to ....lepiej nie mwić tylko pod Srendolino się rzucić :08:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez marek1 » 7 lis 2014, o 04:25

Szumski i Olga wybudują nam wszystko najtaniej.My już nie chcemy najtaniej, my chcemy najlepiej/zaplanowane i przemyślane inwestycje/.Szumski poczytaj trochę, nigdy w Ustawie o Z.P. nie było mowy o najtańszej ofercie ale o NAJKORZYSTNIEJSZEJ a to jednak różnica.
marek1

Postprzez szumski » 7 lis 2014, o 06:51

marek1 napisał(a):Szumski i Olga wybudują nam wszystko najtaniej.My już nie chcemy najtaniej, my chcemy najlepiej/zaplanowane i przemyślane inwestycje/.Szumski poczytaj trochę, nigdy w Ustawie o Z.P. nie było mowy o najtańszej ofercie ale o NAJKORZYSTNIEJSZEJ a to jednak różnica.

A Tobie co??? Trzy razy komisjanty z Lindnerową na czele, nie znając podstawowych dokumentów funkcjonujących w obrocie prawnym od czasów Mościckiego, sprawdzały że za drogo. Tobie znowu za tanio.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez marek1 » 7 lis 2014, o 08:08

O co tobie chodzi? Budujcie tanio ale już nie u Nas.Dla nas liczy się jakość a nie ilość.Jeżeli nie zrozumiałeś co napisałem to dopytaj albo zapytaj kogoś kto wie jaka jest różnica pomiędzy najtaniej a najkorzystniej.Miłego dnia i jeżeli odpowiadasz to odpowiadaj na temat.
marek1

Postprzez szumski » 7 lis 2014, o 09:26

marek1 napisał(a):O co tobie chodzi? Budujcie tanio ale już nie u Nas.Dla nas liczy się jakość a nie ilość.Jeżeli nie zrozumiałeś co napisałem to dopytaj albo zapytaj kogoś kto wie jaka jest różnica pomiędzy najtaniej a najkorzystniej.Miłego dnia i jeżeli odpowiadasz to odpowiadaj na temat.

Ja w ogóle nic nie rozumiem.
Np.: jakie kwalifikacje ma p. kandydatka z komitetu Garbaczewskiego Eliza Katarzyna K. że Grabiec przed wyborami zatrudnił ją w starostwie w promocji?
Bo mnie się wydaje że wyłącznym kryterium była organiczna nienawiść do Gminy Jabłonna i bliska przyjaźń z rzeczniczką starosty.

Uprzedzam jazgot. Muniakowa na budowę wynajęła inż. z uprawnieniami bez ograniczeń do nadzorowania i TYLKO NA CZAS BUDOWY.
Czy są jakieś specjalne uprawnienia do pstrykania aparatem fotograficznym?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Wojenne prawo

Postprzez szumski » 7 lis 2014, o 15:55

USTAWA z dnia 11 września 2003 r. o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych :
Art. 109. 1. Żołnierz zawodowy może kandydować do Sejmu i Senatu oraz Parlamentu Europejskiego, na kierownicze stanowiska w państwie obsadzane na podstawie wyboru oraz do organów samorządu terytorialnego.
2. Na czas trwania kampanii wyborczej udziela się żołnierzowi zawodowemu urlopu bezpłatnego.

Czyli chciał nie chciał, udziela się, koniec kropka, żeby nie łamać Konstytucji i zachować apolityczność armii.
No to ja w te pędy, dzwonię do pułkownika Grzybka na stacjonarny, bezpośrednio na biurko, odbiera pan pułkownik Grzybek, to ja pytam: czemu nie na bezpłatnym urlopie? A łun na to: proszę mi nie przeszkadzać!!!
To ja się teraz pytam wszystkich: czy ogłoszono już wojnę? że konstytucyjne prawa nie obowiązują???
Czy aż tak trzeba się ześwinić dla diety radnego???
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Jak popierdółka z POpierdółką szkoły budowali

Postprzez szumski » 8 lis 2014, o 22:56

http://www.zycie-chotomowa.pl/2014/04/1 ... ie-ceks-u/
Tu się popłakali, bo wykidajło ich pogonił i sam budowę dokończył:
http://www.zycie-chotomowa.pl/2014/07/2 ... ej-szkoly/

entuzjazm i niezłomną wiarę w słuszność sprawy dla której walczy. To dzięki jego zaangażowaniu nasza codzienność staje się lepsza (szkoła,..........

Tak walczył, że buty pogubił spieprzając od bramy po pytaniu: "a kto nieba pilnuje jak pan pułkownik teczkę za Grabcem nosi?"
http://www.zycie-chotomowa.pl/wp-conten ... -druku.pdf
I dalej walczy na niebie i ziemi, bo mu honor oficera nie pozwala skorzystać z bezpłatnego urlopu na czas kampanii jak nakazuje prawo.

Taż to jakaś masakra i kpina z Armii. Czynny pułkownik 8 lat WALCZY o pół latarni na Księżycowej.
A jak przyjdzie Łukaszenka to choć kalesony znajdzie żeby na depę włożyć czy znów się popłacze że wykidajło go pogonił?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez marek1 » 10 lis 2014, o 05:58

o co walczysz? o popularność czy podziękowania za budowę szkoły, która nie była przygotowana na przyjęcie dzieci w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.Rozpoczęcie roku szkolnego na placu przed szkoła-wielkie osiągnięcie.Napisz ,czemu tak było!!! Oczywiście to nie była wina Inwestora.
marek1

Postprzez szumski » 10 lis 2014, o 08:06

Na brak popularności nie narzekam, każdy chętny może se mną gębę wytrzeć na zagrzybionym forum
Podpowiedz w jakim pomieszczeniu w szkole można było pomieścić tylu ludzi - pewnie dyrekcja w przyszłości skorzysta
Szkoła do dziś nie dokończona, bo nie ma sklepiku, a taki ładny był zaprojektowany, wypasiony, prawie amerykański - za publiczne pieniądze.
A w programie Garbaczewskiego jak byk stoi, że trza wpuszczać działalność komercyjną.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 10 lis 2014, o 17:34

Sklepik w szkole... no cóż jaka gmina taka korupcja :12:

Dziadek jak wypił domowej roboty "samogon" to zawsze mówił:_wnuczku jak już nie możesz być uczciwy to pamiętaj" jak kraść to miliony jak bzykać to księżniczki" a tu KTOŚ połasił się na szkolny sklepik ze snickersami i colą w puszcze.
Pytajcie KAZKA to powie wam kto to miał zakusy na szkolny sklepik.
Boże jakie to załosne. Żal mi tych uczciwych co chcą się wpakować w gminną władzę... Kopać w D i patrzeć czy równo puchnie...
A taki jeden kandydat jak mu napisałem że nie spotyka się z wyborcami to mi napisał że "to ja mogę przyjść do niego" D żołenny w głowie sie poprzewracało, to TY do wyborcy masz przyjść przedstawić się a nie wyborca do Ciebie! widać że mentalnośc kiepskiego urzędasa nie wyszła z Ciebie i chyba nie wyjdzie!
Pod rozwagę tym co pójdą na wybory w niedzielę :04:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)