Nowe wybory

Re: Nowe wybory

Postprzez szumski » 29 paź 2014, o 23:02

HubertDominski napisał(a):więc dzisiaj pała ...dobrze że ty mnie nie zatrudniasz ......

jutro gramy dalej..

ale ty też pała ..bo zajmujesz sie OZE ale o instytucie OZE najnowocześniejszym w europie ..nie wiedziałeś

Dużo więcej niż byś przypuszczał. To jest oddziału gdańskiego PAN. Przy budowie systemów szkoły korzystałem z pomocy dra PAN p. Walczaka, zgadnij z czego ma doktorat? Człowiek orkiestra i pasjonat. Dzisiaj razem sprawdzaliśmy PPM CO2 w klasach w trakcie zajęć i pokazywało do 700, zanieczyszczenia 0!!!. Jeszcze zwiększyliśmy czułość reakcji urządzeń. A wszystko to mam w tablecie :) W "normalnych" szkołach mierniki pokazują w trakcie zajęć PPM od 3000 do 5000!!!
Człowiek z "instytutu" p. Walczak, wdrażał najnowszy w Polsce system jakości powietrza w szkole za free.
Dalej nie gram, po KO to niehumanitarne ;)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Kokos » 30 paź 2014, o 10:37

HubertDominski napisał(a):KOKOS

osiągnięcia
rodzina Żona i dwóch synów -najważniejsi
sport kadra Polski Rugby - dawno, płetwonurek z 2 gwiazdkami

ukończyłem Akademie Leona Koźmińskiego oraz SGH
wykładałem na studiach zaocznych na SGGW - wdrażanie programów UE

karierę zawodową rozpocząłem 11 lat temu od MRIRW następnie MRR, CPE, MNISW, obecnie zarządzam dziąłem finansowych w NCBR
zajmuję się finansowaniem przedsiębiorstw, star-up, konsorcjów naukowo-przemysłowych w zakresie badań i rozwoju ( budżet roczny około 5 mld)
budujemy również współpracę z Venture Capital aby zbudować Polską dolinę krzemową
cały czas wszytko co robię jest związane z funduszami UE
pracując w MRR tworzyłem cały system wydatkowania funduszy obszar finanse (zaliczki, prefinasowanie rozliczanie)

Z całym szacunkiem, nie widzę tu żadnych osiągnięć, żony i dzieci do polityki może nie mieszajmy, ukończenie szkoły i wykładanie w dzisiejszych czasach nie jest żadnym osiągnięciem, tak samo kariera, poza Tobą na pewno były tam też inne osoby a to nie znaczy, że sam udział jest osiągnięciem. Mimo to, dzięki, już dalej nie męczę. To co chciałem, już chyba wiem.
[...]
Kokos

Postprzez robertr » 30 paź 2014, o 14:09

Kokos napisał(a):
HubertDominski napisał(a):KOKOS

osiągnięcia
rodzina Żona i dwóch synów -najważniejsi
sport kadra Polski Rugby - dawno, płetwonurek z 2 gwiazdkami

ukończyłem Akademie Leona Koźmińskiego oraz SGH

Z całym szacunkiem, nie widzę tu żadnych osiągnięć, żony i dzieci do polityki może nie mieszajmy, ukończenie szkoły i wykładanie w dzisiejszych czasach nie jest żadnym osiągnięciem, tak samo kariera, poza Tobą na pewno były tam też inne osoby a to nie znaczy, że sam udział jest osiągnięciem. Mimo to, dzięki, już dalej nie męczę. To co chciałem, już chyba wiem.

Kokos nie przesadzaj o jakie osiągnięcia Ci chodzi? Przecież tu nie chodzi o wybór Prezydenta Polski czy Warszawy. Sylwetka tego kandydata na tle np obecnych radnych wygląda jak mercedesa wśród syrenek . Zwróć uwagę kto kandyduje. Dla wielu główną motywacją mogą być np jakieś diety radnych. Ten kandydat wygląda zupełnie dobrze - i do tej pory nie działał - to chyba o takich ludzi chodzi aby zmieniać gminę.
robertr

Postprzez Kokos » 30 paź 2014, o 14:18

robertr, nie przesadzam. Po to zadaje te niewygodne pytania zeby miec obraz kandydatow, nie kierować się tym kto jak prezentuje sie na plakatach, ulotkach.. o ludziach świadczą ich czyny - stad te pytania. Każdy z nas może mieć inne kryteria wyboru. Idąc tropem jaki proponujesz równie dobrze mógłbym rzucić kością.
[...]
Kokos

Postprzez szumski » 30 paź 2014, o 15:15

Widzisz Hubercik, nie z tej strony do Narodu.
Powinno być: "straciłem pracę, dom spłonął, żona rzuciła, córkę zgwałcili". I wtedy by Cię kochali.

Na pytanie "co słychać" odpowiadam niezmiennie: "dziękuję, nieustające pasmo sukcesów". I widzisz jakie emocje.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez robertr » 30 paź 2014, o 16:43

Taka mała uwaga: w okregu nr 10 wybory w cuglach wygra Pani Saks z komitetu Muniakowej. Myślę że podobnie będzie w innych okręgach w których startuje więcej niż 3 kandydatów. Wszystkie głosy się rozproszą - nie ma INNEJ MOŻLIWOŚCI.
Wystarczą głosy rodziny i rady parafialnej. Pewnie obok Grzybka i 1 - 2 innych kandydatów reszta będzie z komitetu Muniakowej. Pani Saks jest nauczycielką większość ją zna i jest pewniakiem, twierdzę że nie taki powinien być radny, w ciemno bym zagłosował na każdego innego.
Czyli radę gminy będą stanowić ludzie z komitetu Muniakowej, mało samodzielni i zaradni - takie są prawa demokracji.
Wg mnie może być bardzo ciekawie gdy ta ekipa będzie mieć za wójta nie - Muniakową - prawdopdobne na jakieś 40%, wówczas będzie kabaret.
robertr

Postprzez Cielak » 30 paź 2014, o 18:30

Hubert Dominski
To forum to nie najlepsze miejsce do polemiki i rozmowy.
Musisz znaleźć inny sposób dotarcia do ludzi. Na tym forum dostaniesz tylko szambem w twarz... niestety...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez HubertDominski » 30 paź 2014, o 19:18

Szumski
opowiadam
zgadzam się już nie gramy żeby można było iść dalej jedna strona musi czuć się wygra :)

a więc wracając do tego instytutu na szczęście to nie będzie tylko instytut PANu w projekt bedzie zaangażowanych wiecej jednostek badawczych prawie że top w polskich warunkach a co najważniejsze również zespoły badawcze z naszzych największych spółek skarbu i nie tylko..

więc biorąc pod uwagę że jesteś ekspertem w zakresie OZE czujesz potencjał jaki jest na naszym terenie i wykorzystywanie prototypów na terenie gminy rozumiesz lub np. promocja gminy jako doliny OZE w Europie - co finalnie przyciągnie przedsiębiorców i start-up do Jablonny

czy marzę???....jeżeli nie to musimy o tym pogadać bez względu na wynik mój .....
HubertDominski

Postprzez HubertDominski » 30 paź 2014, o 19:26

Cielak
właśnie super miejsce ....przecież nie chodzi tylko o to abym wygrał miejsce w Radzie ....ja na prawdę realizuje się w mojej pracy
po za tym można się dużo o sobie dowiedzieć ......

chce mieszkać w nowoczesnej gminie i wiem że mogę moje kompetencje zaoferować JEJ

chodzi o uruchomienie społeczności do działania ......przecież wszytko jest w rekach mieszkańców Wójt sam nic nie zrobi

ale własnie jutro z JArkiem Chodorski idziemy w teren okręg 10 więc możemy dalej dyskutować startujemy od 9.00
HubertDominski

Postprzez HubertDominski » 30 paź 2014, o 19:32

nawet jak wygra Pani SAKS ....
ja się nie podam .......możemy sami budować inicjatywę poprzez Lokalną Grupę Działania......w nowym PROWIE też będzie dofinansowanie na założenie
a z tego co pamiętam Gmina musi uwzględniać pomysły
HubertDominski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)