Kandydaci do Rady Powiatu

Re: Kandydaci do Rady Powiatu

Postprzez robertr » 3 lis 2014, o 10:33

Czy gdyby JKM zamiast do ambasady rosyjskiej poszedł do amerykańskiej to byłby mniej czy bardziej godny potępienia? Jeśli chodzi o ilość niewinnych trupów w ostatnich 25 latach to nie wiem kto jest górą USA czy Rosja. Nie wspomnę o milionach uchodźców tysiącach pomordowanych w wyniku konfliktów inspirowanych przez USA na bliskim Wschodzie. Najgorsze jest to że reakcją na politykę USA będą już wkrótce kalifaty w Zachodniej Europie.
Natomiast co do ''obcej'' telewizji to mnie wzruszyłeś - z polskiej TV dowiedziałem się że separatyści strzelają do szkół ze swoimi dziećmi a w Odessie to Rosjanie się sami podpalili. Jendrula - pamiętaj wiadomości dziś o 19 30 - nie przeocz.
robertr

Re: Kandydaci do Rady Powiatu

Postprzez Jendrula » 3 lis 2014, o 13:56

A w Ameryce to murzynów biją!!!!!??? Nikt nie kwiestionuje tych ofiar w Iraku i Afganistanie i Jendrula nie popiera tych wojen i nie mówi jak Obama wspaniały i że dobrze i że to w naszym interesie za to JKM jak najbardziej. USA chociaż po ropę wyciągają łapy a po co Srutin? po zrujnowane rejony? pustynię bez wody ze starymi rozwalonymi hotelami? I to ma być OK? Napisałeś by oglądać wiadomości po 19.30, ja tych nie oglądam i tobie też radzę obejrzyj z satelity i netu trochę wiadomości nadawanych przez KAŻDĄ ze stron konfliktu a i przejedź się do tego kraju o którym mówimy to przejdzie Ci nienawiść do USA. Szkoda czasu na włażenie Kacapom w D, NIKT na ścisłych układach z nimi dobrze nie wyszedł, z USA część wyszła też źle ale niektórzy całkiem nieźle. Szkoda powtarzać opinię za kanałem Rossija 1, lepiej mieć swoje zdanie i nie popierać Dresiarza który napadł na schorowaną babcię... Chyba że to Faszystowsko-banderowska Ukraina napadła na spokojnych Rosjan i zaczęła wojnę bo chce Moskwę zdobyć.
A i tego malezyjskiego Boeniga pewnie zestrzeliła CIA co nie?(albo np "POLSCY FASZYŚCI walczący razem z Niemcami po stronie kijowskiej junty"- cytat z programu TV Rossija 1 na temat walk o lotnisko w Doniecku). Ze oni taki bzdety gadają to cóż piją na umór od pokoleń, ale że Polacy to powtarzają to nadziwić się nie mogę. Coż co jak co ale Propagandę i wywiad Kacapy zawsze miały najlepszy na świecie. Zresztą temat jest o wyborach samorządowych więc dyskusję o tym jak Ukraina napadła na Rosję proponuję zakończyć.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)