Kandydaci do Rady Powiatu

Kandydaci do Rady Powiatu

Postprzez Kongres Nowej Prawicy » 26 paź 2014, o 13:10

Kandydat do rady powiatu legionowskiego. komitet wyborczy "Nowa Prawica JKM", Lista 7 miejsce 1.
Sławomir Guzik
strona kandydata na fb:
www.facebook.com/pages/S%C5%82awomir-Gu ... 809?ref=hl
ulotka:
skroc.pl/038ac
skroc.pl/5c163

Zapraszamy do zapoznania się i poparcia.
Strona Kongres Nowej Prawicy Legionowo na fb:
https://www.facebook.com/KNP.Legionowo?ref=hl
Sławomir Guzik
Kongres Nowej Prawicy

Re: Kandydaci do Rady Powiatu

Postprzez szmergiel » 26 paź 2014, o 21:35

Fajnie byłoby gdyby Kandydat napisał ile ma lat, jakie wykształcenie, które szkoły pokończyli, jakie zna języki. Gdzie pracuje i jakie ma osiągnięcia zawodowe. Takie mini CV. Przynajmniej nie dokopalem sie do takich info na fb.
szmergiel

Postprzez Kongres Nowej Prawicy » 26 paź 2014, o 23:23

Mam 40 lat, żonę dwoje dzieci. Studiowałem na Politechnice Radomskiej mechanikę. Pracowałem w Warszawie, przez 9 lat prowadziłem projekty IT. Działalność polityczną rozpocząłem ok 4 lat temu od organizacji struktur Nowej Prawicy w powiecie legionowskim. Obecnie na nasze spotkania przychodzi tyle samo działaczy co na powiatowe zebrania PO. Ilu przychodzi na PO to wiem od jednego z ich działaczy. Nasi ludzie są zdeterminowani na zmianę, poświęceni idei i mają wysoką wiedzę na tematy gospodarcze. Co wynika z zainteresowania jakie budzi w swoich sympatykach lider naszej formacji.
Sławomir Guzik
Kongres Nowej Prawicy

Postprzez szmergiel » 27 paź 2014, o 09:26

Dziękuje :-)
szmergiel

Postprzez Jendrula » 28 paź 2014, o 15:49

Wszystko by było OK, program gospodarczy jak najbardziej, gdyby nie to że WASZ SZEF tak się zapatrzył na Srutina że mu "Łaskę" robi i wychwala, powtarzając "kołchozową agitację " rodem z kanału Russia Today. Jak tak to "dziękujemy Wam Panowie (i Panie), jak ten liberalizm ma swe oparcie w Srutinowskiej Propagandzie. Nie tak miało być a zapowiadało się miło. Trzeba powiedzieć szefowi że do PEWNYCH Ambasad nie chodzi się na party.
...i tak się skończył sen o "wolnej gospodarce", budzę się i co widzę? russkie kołchozowe baraki(dla młodzieży- kołchoz to taka wiejska fila obozu koncentracyjnego, gdzie się pracowało tylko za jedzenie albo za przydział butów, taki złagodzony obóz karny, tylko bez masowego zabijania)
Miał być liberalny raj a tak guzik wyjdzie z tego. :shoot:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Kongres Nowej Prawicy » 28 paź 2014, o 17:08

Bardzo proszę o uważne wysłuchanie tej wypowiedzi Pana Janusza, jest to jeszcze przed wojną na Ukrainie:
https://www.youtube.com/watch?v=qC6H6Ee ... uwKLqupsjq
w szczególności:
http://youtu.be/qC6H6EeTKI0?t=15m12s

Jeżeli wpychanie Polski w wojnę z Rosją ma być patriotyzmem, to proszę wybaczyć, ale ja mam inne spojrzenie.
Na pocieszenie obiecuję tu i teraz, że Nowa Prawica w powiecie legionowskim nie wejdzie w koalicję z Rosjanami. Mam nadzieję, że to Pana uspokoiło.
Sławomir Guzik
Kongres Nowej Prawicy

Postprzez robertr » 29 paź 2014, o 10:55

Jendrula napisał(a): russkie kołchozowe baraki(dla młodzieży- kołchoz to taka wiejska fila obozu koncentracyjnego, gdzie się pracowało tylko za jedzenie albo za przydział butów, taki złagodzony obóz karny, tylko bez masowego zabijania)
Miał być liberalny raj a tak guzik wyjdzie z tego. :shoot:

Jędrula strasznie pitolisz. Wg mnie Korwin jako jedyny w Polsce właściwie gada na temat Ukrainy - praktycznie zgadzam się z nim we wszystkim. W Polsce od prawicy do lewicy mówią tylko o tym jak wleźć Ukraińcom w d-pę. POmroczna polityka kosztowała nas już dziesiątki tysięcy miejsc pracy i pewnie miliardy złotych. Głównym priorytetem PO PiS SLD jest pogrążanie polskich rolników, przewoźników i budowa pomników ku chwale bohaterów Ukrainy. Jak się to wszystko uda to Ukraina ze względu na niższe koszta pracy będzie idealnym miejscem do przenoszenia resztek produkcji z Polski.
Najważniejszy cel naszych polityków - zrobić na złość Putinowi.
robertr

Postprzez Kokos » 29 paź 2014, o 16:09

Również najbliżej mi do KNP.
[...]
Kokos

Postprzez Jendrula » 3 lis 2014, o 09:15

Oj tam!
Byliście chociaż raz na Ukrainie? Bo JKM nie był i mówi DOKŁADNIE to samo co propaganda Kremla, można być prorosyjskim ale robić "łaskę" Srutinowi to już kompletna kompromitacja, a szczerze to dla nas najwygodniejsze by się Rosja miała czym zajmować (wojenki o zdegradowany rejon, zajęcie jakiejś pustyni itp) a wtedy mamy więcej możliwości.
A psrawa wygląda tak: na schorowaną staruszkę z sąsiedztwa (Ukraina)napadł nasz osiedlowy Dresiarz(posiadacz stacji benzynowej, dziadkowie to stare zabijaki, kiedyś nas też okradali) i wali staruszkę w pysk, zabiera jej torebkę i zakupy z bazarku? Po czyjej jesteś stronie- osiedlowego zbira czy ofiary? A to czy lubisz tę staruchę czy nie nie ma znaczenia, znaczenie ma czy popierasz takie napady, bo jak tak to możesz być następnym napadniętym...
A chodzić na przyjęcia do pewnej ambasady i ZA DARMO robić "dresiarzom z bejsbolem" propagandę to albo głupota albo agentura albo jedno i drugie a już nic nie ma to wspolnego z NASZYM INTERESEM. Dodatkowo już na zawsze tym występem gościnnym JKM skompromitował ideę liberalizmu. Szkoda! Zwłaszcza młodych ludzi, którzy w Kongresie Nowej Prawicy upatrywali szansy na zmianę układu politycznego i rozwój gospodarczy.
Szkoda was Panie i Panowie z KNP, może jak usuniecie JKM to się coś zmieni i nie będziecie musieli tłumaczyć się z party Prezesa w ambasadzie "przyjaznego nam państwa".
Jendrula

Postprzez Jendrula » 3 lis 2014, o 09:22

Kokos napisał(a):Również najbliżej mi do KNP.

Do sławetnego wystąpienia JKM również gospodarczo było mi blisko ale tak nachalnie popierać osiedlowego zbira z botoksem na twarzy to trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego. A JKM oczywiście w zyciu nie był na Ukrainie i G wie o co tam chodzi. Powtarzanie głupot z telewizji (obcej) to zajęcie godne skończonego idioty a nie poważnego polityka. Polityk może kraść korumpować, knuć spiski ale jak pokazuje iż jest skończonym zdziecinniałym naiwniakiem to go dyskwalifikuje. Tak robić" Łaskę" Rosji nawet jaruzel z Gierkiem nie potrafili. Liberał - fan Putnia? Sorki wysiadam bo ten tramwaj nawet pijanego motorniczego nie ma. :12:
Jendrula

Następna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2014 (dyskusja)