Ogólne

Ogólne

Postprzez General » 30 lip 2015, o 17:32

Witam
Powoli będziemy tworzyli tematy otwarte i zamknięte dla członków drużyny .
Ważne że znowu mamy kontakt ze sobą .
BO TSZA BYĆ TWARDYM NIE MIENTKIM !!!!
General

Re: Ogólne

Postprzez TOMMYLCh » 30 lip 2015, o 20:48

co tam dzieciaki jestem już :)
TOMMYLCh

Postprzez slepy » 31 lip 2015, o 19:25

Jestem i ja.
Ale Panowie co to za chujnia ? To teraz tak bedzie wygladać nasze forum? Piździocha!!!
slepy

Postprzez General » 2 sie 2015, o 01:33

Ślepy jak stać cię żeby za sponsorować Legion kwotą 800 zł. to zaraz składam zlecenie na stworzenie forum od nowa w poprzednim kształcie (stare tak się rozjebało że trzeba zrobić wszystko od nowa ).
Na razie dziękujmy Kampero że udostępnił nam to forum ....
Tak na marginesie to kocham takie komentarze .....człowiek od paru tygodni buja się z tematem próbując zreperować stare forum i zrobić cokolwiek by było gdzie knuć a już na dzień dobry dostaje w mordę piździochą od legionistów którzy w temacie reaktywacji forum nawet palcem nie ruszyli czekając na gotowe...

Zrobiło się trochę przykro trochę straszno... :11:
General

Postprzez slepy » 2 sie 2015, o 07:42

To jest tylko i wyłącznie moje zdanie jeżeli Cię uraziłem to sorry ale pisze to co czuje widzę itd...
L.CH jak sam wiesz to drużyna z dużym doświadczeniem i poważaniem w naszym środowisku
dla mnie to obciach mieć takie forum. Wstyd jak cholera!!!
Nie jestem informatykiem i nie mam żadnego pojecia w tej dziedzinie ale wystarczy pobuszować po internecie i wyczytać ze forum można założyć za max 200 pln rocznie,miesiecznie to jest jakieś 16 pln podziel to przez ilość Legionistów wychodzi cena browara z biedronki.
Jesli nie mam racji to popraw mnie proszę.
slepy

Postprzez General » 2 sie 2015, o 10:52

Zgoda .. dlatego proszę pobuszuj i znajdź takie za 200 zł. z grafiką godną naszych oczekiwań ,potem zadzwoń do nich dogadaj cenę i kwestie serwera a pierwszy będę ciebie wychwalał pod niebiosa i organizował kasę .
A na razie do puki nikt tym się nie zajmie to będziemy musieli korzystać z tego forum ( .. tak proszę nie zwalać na mnie wszystkiego i przestać czekać na gotowe ..)
Dziękuję i zapraszam do działania ...
General

Postprzez slepy » 2 sie 2015, o 15:41

Ok popytam zobaczymy
a tego naszego forum juz na bank nie idzie uratowac?
slepy

Postprzez General » 2 sie 2015, o 18:28

Uwierz nie da się .. rozmawiałem z firmą na której serwerze wisi nasza strona i zleciłem im sprawdzenie gdzie jest usterka , Tommi gadał z Jeżem który tak samo próbował ją naprawić i wszyscy stwierdzili że stopień zjebutania nie daje szansy naprawy .
General

Postprzez TOMMYLCh » 2 sie 2015, o 20:46

potwierdzam
niestety chujnia i musimy zapomniec o tym
ewentualnie mozemy popracowac nad nowym forum ,serwerem i domeną
ale najpierw musimy miec prawa do domeny legionchotomow.pl żeby była już nasza-bede gadal z Jeżem
Tworzymy wszystko na nowo- może to i dobrze :)
nowy Legion Chotomów nowe wyzwania
pozdrawiam
TOMMYLCh

Postprzez gallLCh » 3 sie 2015, o 20:26

Ale po co płacić komuś za postawienie forum, jak są gotowce w internetach?
W takim OVH wychodzi jakieś 120 zł/rok, a instalacja phpBB to ponoć jedno kliknięcie. Domenę zawsze można przekierować, albo wziąć nową w promocji :)
To naprawdę nie jest nic skomplikowanego, stawiałem mnóstwo takich for (forumów?). Już wcześniej chciałem to zaproponować, ale zawstydzałem się majestatu, poza tym myślałem, że zależy Wam na odzyskaniu zawartości starego forum, ale z tego co widzę, skoro nic nie da się ze strarym zrobić (serio, serio?, żadnego dumpa z bazy??????), to nic nas w tym momencie nie ogranicza.
gallLCh

Następna strona

Powrót do Aktualności