Wyprzedaż garażowa

O naszej lokalnej gazecie

Postprzez eliza » 19 cze 2010, o 13:10

Choćby miało nas być sześć osób, a tyle się na razie zadeklarowało, to trzeba jakoś zacząć :)
Większość z tych osób chętnie spotkałoby się w jednym miejscu. Mamy już wstępną zgodę właściciela działki przy Bagiennej.
Więc może każdy zrobi jak będzie mu wygodnie, zostanie u siebie lub dołączy do nas.
Jak ustalimy szczegóły damy znać.
eliza

Postprzez eliza » 22 cze 2010, o 08:33

Myśleliśmy , myśleliśmy i wymyśliliśmy to w ten sposób :)
Kto chce 26 czerwca w sobotę wystawia w swoim garażu rzeczy przeznaczone na sprzedaż.
Resztę, która woli przyjść w jedno miejsce, zapraszamy od godz.15-stej na tyły kawiarni Maja.
Tam przynosimy mniejsze rzeczy, które chcemy sprzedać.
Będzie muzyka, grill (kiełbaskę, jeśli ktoś nie będzie miał swojej, będzie można kupić) i wesoła atmosfera. Mamy nadzieję,że przyjdą osoby, których jeszcze nie znamy :)

Jeśli ktoś zdecyduje się prowadzić wyprzedaż garażową na swojej posesji, prosimy podajcie tu swoje adresy (ulice znajdziecie na mapie chotomowa na stronie głównej)

Wiemy już ,że pierwszy jest Piotr z Dąbrowy Chotomowskiej, który zaprasza do siebie na Wspólną 24 M.
OTO CO MA W SWOICH ZASOBACH GARAŻOWYCH:
kanapa rozkładana - 100 zł; fotel - 50 zł; książki 5 - 10 zł; sadzonki roślin 2 - 5 zł; kasety VHS z bajkami 5 - 10 zł; hełm rosyjski 1945 (z ogródka) - 10 zł; materiały budowlane od 5 zł; filmy na DVD 5 - 10 zł; ubrania dziecięce 5 - 20 zł ; narzędzia 5 -10 zł etc. etc.etc. Dąbrowa Chotomowska, Wspólna 24M, 26.06.10 sobota godz. 9.30 - 17.30 Zapraszam ! Piotr
eliza

Postprzez szer-szeń » 24 cze 2010, o 12:19

Marudziłem,że ludzie tacy niechętni a teraz ja sam nie mogę wziąć udziału w sobotniej wyprzedaży.Życzę jednak udanej zabawy i oby idea została zaszczepiona na przyszłe lata.
Pozdrawiam
szer-szeń

Postprzez MagdaM » 26 cze 2010, o 18:14

Ja dzisiaj byłam, fajną bluzeczkę i sukienkę sobie kupiłam, winka się napiłam, kiełbaskę zjadłam - w bardzo miłym towarzystwie posiedziałam i BYŁO NAPRAWDĘ FAJNIE - GRATULUJĘ POMYSŁU I REALIZACJI. :)
MagdaM

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 26 cze 2010, o 19:53

My też byliśmy całą rodziną i dokonaliśmy zakupów. Mam nadzieję, że w przyszłym roku inicjatywa się bardziej rozwinie i będzie więcej sprzedających i kupujących. Już zaczynam zbierać fanty na sprzedaż ;)
Gratulacje dla pomysłodawców i wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć udział!
Joanna Kajdanowicz

Postprzez eliza » 26 cze 2010, o 22:47

że w przyszłym roku inicjatywa się bardziej rozwinie

w przyszłym roku? :)
niektórzy już przebąkiwali, że zaraz na początku września :)

a dzisiaj
było faktycznie bardzo przyjemnie
pozbyliśmy się paru zbędnych rzeczy...oraz nabyliśmy kilka nowych :D
no i nawiązaliśmy nowe znajomości

słowem, impreza warta powtórzenia :)
eliza

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 28 cze 2010, o 21:08

My też dokonaliśmy zakupów u Pana w kapeluszu i jesteśmy bardzo zadowoleni z nabytej mapy. Pozdrawiamy panie Piotrze!

Przy okazji pozdrowienia również dla Pani, a właściwie jej synka, który sprzedał nam teleskop dla naszego pierworodnego. Mam nadzieję, że mama rozliczyła się z synkiem po imprezie ;)
Joanna Kajdanowicz

Postprzez bodzio » 30 cze 2010, o 08:50

Ciekawe, ale miejsce chyba nie bardzo.. Bardziej widziałbym taką akcję np na parkingu pod kościołem..
Wtedy sam zapakowałbym bagażnik gratów i bez ich wykładania czy noszenia prezentował.

Raz w roku to mało.. Nauczeni pierwszą pomyślcie nad drugą wyprzedażą z końcem wakacji.
Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki ...
bodzio

Postprzez Piotr M » 19 lip 2010, o 14:38

Impreza była bardzo udana! Miłe towarzystwo, super pogoda, budżet domowy wsparty o okrągła sumkę (małżonka zrobiła :o !!! ) a i trochę rzeczy z garażu ubyło. Parking pod kościołem faktycznie byłby super miejscem na takie spotkanie, tylko czy moglibyśmy liczyć na wsparcie naszych najwyższych chotomowskich instancji ... ? A termin? Gdyby była to pierwsza sobota po wakacjach - czyli 4 września 2010 r. - to może udałoby się namówić do wspólnej zabawy także nasze pociechy. Pozdrawiam i licze na spotkanie po wakacjach. Piotr
Piotr M
Piotr M

Postprzez szer-szeń » 20 lip 2010, o 11:43

Ja też przyznam się mam nadzieję na spotkanie .Może los nie rzuci mnie tym razem daleko od domu :) i będę mógł uczestniczyć w tej zabawie.
Muszę przyznać,ze ten wątek, jeden z niewielu na tym forum, czyta się z przyjemnością.
Pozdrawiam
szer-szeń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dookoła Nas