Nowy sklep

O naszej lokalnej gazecie

Nowy sklep

Postprzez eliza » 15 lis 2011, o 19:40

W którymś wątku aż kipi na temat wysokich marży w naszych "wsiowych" sklepach i na stacji paliw. Nie mam nic przeciwko jeżeli towar jest pierwszej jakości, a o to u nas raczej trudno. Od jakiegoś czasu odwiedzam nowy sklepik naprzeciwko straży pożarnej. Jestem mile zaskoczona, bo towaru coraz w nim więcej. A dzisiaj dowiedziałam się, że niedługo będzie też dobre pieczywo, ryby i wędliny własnego wyrobu. Fajnie by było nie musieć jeździć od sklepu do sklepu żeby skompletować zakupy :) Więc przekazuję tę dobrą nowinę dalej :)
Ostatnio edytowano 16 lis 2011, o 12:22 przez eliza, łącznie edytowano 1 raz
Woda do domu i biura
www.wodakrysztal.pl
eliza

Postprzez MagdaM » 15 lis 2011, o 21:24

Tak to jest typowy warzywniaczek jakiego u nas brakowało, warzywa i owoce sa tam świeże i w przyzwoitych cenach. Mają melony, malutkie winogronka bezpestkowe, także z asortymentem jest tez nienajgorzej, tylko parkować trzeba gdzieś obok...ale rzeczywiście moge ten sklepik polecić.
MagdaM

Postprzez Cielak » 15 lis 2011, o 21:36

a ktoś kupował tam pomidory i ogórki?
W Tokaju miernota, smakują jak łodyga...

Co do mięsa, to chętnie zajrzę bo mięsa u nas dobrego ni ma. Ja stawiam wędzarnie i sam będę wędził chociaż miałem problem ze znalezieniem rolnika, który nie pasie świń paszą. Jakaś masakra. Okazuje się, że zdrowa, normalnie karmiona świnia to u nas towar deficytowy :(

Zajrzę i zobaczę co i za ile tam mają :)

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Olena » 15 lis 2011, o 22:24

O to i ja jutra zajrzę jak będę pruła z buta do domu. Jak doopsko woziłam samochodem to jakoś tak "nie po drodze" miałam, bryczka zastrajkowała to na nowo wieś odkryję (szkoda, że po ciemku...) :)
Olena

Postprzez MagdaM » 15 lis 2011, o 22:40

Cielak, pomidory mieli tam bardzo dobre wczesniej - zwykłe oraz malinówki, które uwielbiam w cenie o połowe niższej niż w Legionowie, ale odkąd zrobiło się chłodno jest trochę gorzej. Chyba one im troszeczkę przymarzają podczas transportu, pomidor jest wrażliwy na niskie temperatury. Ogórki są ok.
MagdaM

Postprzez MISIO » 16 lis 2011, o 08:24

Pomidory to dopiero w następnym roku będą dobre, teraz gdzie nie kupić to smakują jak
Cielak napisał(a):łodyga...

:)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Cielak » 16 lis 2011, o 09:24

Ja pomidory zazwyczaj kupowałem od "Pana Na Rowerku" który je przywoził bodajże z Olszewnicy...
4zeta za kilo
Naprawdę niezłe.
Cielak

Postprzez MagdaM » 16 lis 2011, o 11:57

W okresie letnim to ja jestem szczęśliwą posiadaczką pomidorków swojej własnej uprawy - 0% sztucznych nawozów - tylko obornik ale pierwsze niskie temperatury które w tym roku pojawiły się już we wrzesniu) powodują, że pomidorki zaczynają gnić i już po nich. :( Wtedy trzeba zacząć kupować.
MagdaM

Postprzez Cielak » 16 lis 2011, o 19:40

U nas zabrakło miejsca na działce na warzywa...
Fajnie.
Ja za to mam 50 słoików ogórków, beczułkę kiszonej kapusty i jakieś 60 słoików maślaków :)
Nawet jak kryzys nastanie to jakoś się przeżyje!
Cielak

Postprzez Perełka » 16 lis 2011, o 21:36

Byłam , widziałam...fajnie ale zostaję na razie przy Tokayu i legionowskim targu.....:) ale może kiedyś...kto wie ? Trzymam kciuki !
Perełka

Następna strona

Powrót do Dookoła Nas