Szkło kontaktowe do podstawówki

O naszej lokalnej gazecie

Szkło kontaktowe do podstawówki

Postprzez piechocinski » 22 sty 2012, o 23:12

Szkło kontaktowe – marsz do podstawówki
Kilka dni temu w dzień Palikotowego palenia „maryśki” która okazała się ze strachu przed prokuraturą kadzidełkiem udzieliłem kpiącej wypowiedzi o tym jak to guru Ruchu a mój Imiennik zaskoczy nas pozyskując od Indian „fajkę pokoju” np. od Apanaczi czy innych Siuksów i wypali suchy liść dębu znaleziony w Parku Łazienkowskim. Zwróciłem tez uwagę ,ze w takim przypadku za palenie po sezonie podlegać będzie ustawie o zachowaniu czystości i narazi się na sankcję właściwej dla miejsca przestępstwa Prezydent Warszawy.
„Chłopaki” ze „Szkła Kontaktowego „ nie wyczuwając zapewne kpiarskiej nuty wypowiedzi poznęcali się nad moim brakiem oczytania .
W/g nich to była żona Winetu a poseł powinien to wiedzieć. Potem poprawili się stwierdzając, że nie żona tylko siostra .

I tu „Chłopaki” błądzili już na poważnie ….

Chcieli dołożyć a sami nadzieli się na pal niewiedzy. TVN-owcy kpiarze w literaturze młodzieżowej nie są za mocni, gdyż siostrą Winetu była

Nusoczi.

Liczę Panowie ,że Wy wychowani na Gwiezdnych Wojnach i Drużynie Pierścienia wrócicie do lektury z odległych czasów i chociaż stosowne streszczenie z polskiej wersji Wikipedii ( do czasu jak jej nie zablokują ) przeczytacie …..

Czekam na sprostowanie w najbliższym SZKLE….

:hah: :what: :papa:
lubię naszą okolicę
piechocinski

Postprzez szumski » 23 sty 2012, o 08:52

No to ja też jako imiennik Panów Posłów, oświadczam: to była Pocahontas!!!

W filmie wyraźnie pokazywali, że Winnetou ganiał nad Plitwickimi Jeziorami a Wikipedia (jeszcze nie zablokowana) podaje, że tam skalpy zdejmowali wyłącznie Ustasze!!!
Tak więc to musiała być Pocahontas!!!
C.b.d.o.

Dołączyłem do dyskusji ponieważ, mało że jestem Waszym imiennikiem to posiadam też immunitet!!! tyle że "immunitet wsiowego głupka". Różnica taka, że za pisanie głupot nikt mi nie płaci.
Czołem
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 23 sty 2012, o 11:11

Zaczynam podejrzewać, że te wszystkie wpisy to Panu posłowi robi jakaś złośliwa konkurencja, bo samemu sobie takie gole strzelać....
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Powrót do Dookoła Nas