Zaskakujące :)

O naszej lokalnej gazecie

Zaskakujące :)

Postprzez szer-szeń » 4 kwi 2012, o 11:24

Wiedziałem już , ze syn radnej M. pracuje w gminnym ośrodku kultury w Jabłonnie, ale dzisiaj dowiedziałem się też że syn naszego sołtysa pracuje w urzędzie , bo jest na zdjęciu jako urzędnik gminy
http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=ak ... az&id=1730
:) zaskakujące ?
szer-szeń

Postprzez szumski » 4 kwi 2012, o 11:44

ale dzisiaj dowiedziałem się też że syn naszego sołtysa pracuje w urzędzie , bo jest na zdjęciu jako urzędnik gminy

Po pierwsze to zięć.
Po drugie pomyśl logicznie, lepiej żeby podatki od płac szły do Wołomina: v-ce wójt, sekretarz, radca prawny, kier. ref. geodezji, czy lepiej żeby zostawały w gminie?
Po trzecie: u nas nie ma ludzi odpowiednich na te stanowiska, którym bardziej zależałoby na rozwoju gminy niż tym z wołomińskiej doliny krzemowej???
Po czwarte: chłopak jest pracowity i za gówniane pieniądze zapieprza jak kombajn. Jest konserwatorem czy kimś w tym rodzaju, czyli od wszystkiego!!!
Czołem
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szer-szeń » 4 kwi 2012, o 12:19

Widzę że bardzo dobrze orientujesz się w tych sprawach, więc cie nie przebije
Wielu z nas pewnie wolałoby w tej sytuacji zatrudnić ludzi ze swojej wsi(gminy), bo jak przyjdzie do kolejnych wyborów to będą sie bardziej martwić o swoja pracę niż o wybór lepszego wójta
to też jakaś logika
A z pania sekretarz z Wołomina (nie bardzo rozumiem co jest w nim złego) miałem nie raz kontakt i zrobiła na mnie dobre wrażenie, świetnie służy swojej pani wójt i chyba o to chodzi
szer-szeń

Postprzez szumski » 4 kwi 2012, o 14:02

A z pania sekretarz z Wołomina (nie bardzo rozumiem co jest w nim złego) miałem nie raz kontakt i zrobiła na mnie dobre wrażenie,

Ja nie mam nic do Eli, rozkminiasz logikę zatrudniania chłopaczyny "od wszystkiego", to Ci przedstawiam całą strukturę UG.
Sekretarz jest "od roboty" i mimo całej sympatii do P. Eli sukcesów np. w obróbce uchwał, Statutu, regulaminów, to ja nie widzę. Chyba że za sukces uznać Wieści, gdzie P. Sekretarz jest redaktorem naczelnym.
Czołem
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 11 kwi 2012, o 13:06

a jake tu zaskoczenie ?

przy wyborze maskotek ;) trzeba się liczyć z tym że z tego pożytku nie będzie :P

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Powrót do Dookoła Nas