Jego Nieomylność

O naszej lokalnej gazecie

Re: Jego Nieomylność

Postprzez szumski » 31 sty 2013, o 19:23

Jendrula napisał(a):Tak łatwo dał się złapać? Sprawdź czy w umowie o pracę ma paragraf o możliwości korzystania ze służbowego auta do celów prywatnych i ile za to płaci(od 4 lat płaci się obowiązkowo, przy słabszym aucie segmentu średniego 300-500zł miesiecznie a przy lepszych coś pod TYSIAKA)

Ciekawy temat, ale nie da się tego wyłuskać z oświadczenia, bo pracodawca jako płatnik podatku PIT powinien doliczyć wartość tego świadczenia do przychodu pracownika z przychodów ze stosunku pracy. Przychody ze stosunku pracy wiszą jako jedna pozycja.

Jego Nieomylność & Wrażliwość chciał też być kojarzony z obalaniem "janosikowego" . Ciągle majaczył, że na nic ni ma pinindzorów bo płacimy janosikowe.
Trybunał Konstytucyjny miał jednak inne zdanie:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,133 ... tucja.html
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 1 lut 2013, o 10:49

Mozna wysłać zapytanie - informację do US Legionowo iż jako troskliwy podatnik zauważyłeś iż X korzysta z samochodu służbowego do celów prywatnych i prosisz o sprawdzenie czy aby na pewno odprowadza z tego tytułu podatek od "swiadczenia pozapłacowego". Płaca prezesi dużych firm, to i Starosta powinien, ten fakt nie jest objęty tajemnicą bo to osoba publiczna, ten krok rozpęta już jednak wojnę totalną. W obronie swojego imienia masz prawo bez krępacji to zrobić skoro z powodu błahej krytyki straszą cię Prokuratorem
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 2 lut 2013, o 00:00

Jendrula napisał(a): W obronie swojego imienia masz prawo bez krępacji to zrobić

Jakiego imienia? ja już w tym powiecie mogę robić wyłącznie za wykidajłę.
Zabrali mnie uprawnienia i dyplom a do tego Jego Nieomylność zrobił ze mnie pijoka. 3 razy na publicznym spotkaniu z architektami w starostwie zapewniał że PIŁ ZE MNĄ WÓDĘ!!! Jest pełnometrażowe nagranie!!! :hah:
Czaisz bazę??? Teraz Jego Nieomylność, żeby nie płacić nawiązki za pomówienie, będzie musiał udowadniać gdzie i kiedy ze mną chlał :viva:
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 4 lut 2013, o 11:51

No to bez krepacji wytaczaj "grubą Bertę" i wal przeciwpancernym, a raczej "przeciwbetonowym" pociskiem. A za co Ci zabrali dyplom? wieżę Eifffle'a w parku Natura2000 wybudowałeś czy cóś?
Jendrula

Postprzez szumski » 4 lut 2013, o 18:19

Tylko w starostwie w "akwarium" mnie zabrali a już na 3 piętrze tego samego budynku i w całej RP funkcjonują normalnie.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 5 lut 2013, o 14:48

Czyli Legionovialand to oddzielne państwo (księstwo udzielne?) :12:
Jendrula

Postprzez Cielak » 7 lut 2013, o 10:10

Szumski, się nie łam. W starostwie są takie wydziały, które wszystkim dyplomy zabierają ;)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Poprzednia strona

Powrót do Dookoła Nas