sesja nadzwyczajna bedzie?

Postprzez Olena » 12 lip 2010, o 22:22

szumski napisał(a):Ludzie są otumanieni, zabierał głos przedstawiciel ul. Kasztanowej, twierdząc że destrukt to jedyne wyjście na wybudowanie u nich drogi. Przecież tam mieszkają młodzi dobrze wykształceni ludzie z wypasionymi PITami, dlaczego się godzą żeby przesrywano ich krwawicę??? - wręcz postulują o to!!! Przecież im się należą normalne, wybudowane zgodnie ze sztuką budowlaną drogi!!! senza un omaggio al Luciano Bandito!!!
Pozdrawiam

:shock: Z tego co się orientuję najbardziej zaludnioną częścią tejże ulicy jest jej prywatna odnoga na której mieszkam i ja. I z tego co mi wiadomo pomysł destruktu był już upadł... aczkolwiek z tego co napisałeś to ja już nic nie rozumiem... 8/ Nie no, rozumiem - tonący brzytwy się chwyta, sam u nas podobno byłeś i stan drogi widziałeś a podobno gmina pomimo prywatności drogi obiecywała destrukt chiba za darmochę... Perspektywa "prawie" darmowego utwardzenia prywatnej drogi swoje robi, a że "prawie" robi ogromną różnicę... to tylko w reklamie ;)
Olena

Postprzez szumski » 12 lip 2010, o 22:49

Byłem niedawno w takiej gminie gdzie rządzi tuman, ny czytaty ny pysaty, co sprawozdanie z XLVI sesji publicznie odczytuje: "sprawozdanie z iks el v i sesji". Podobno też sypnął gdzieś destrukt na polną, niezabudowaną drogę, dojazdówkę gdzieś do lasu, ale wszyscy przysięgają, że byli pijani, bo się ochlali z wójtem w sobotę przy łórce i nikt nie wie skąd ten destrukt.
A publiczne, gminne drogi okrawężnikowane na tłuczniu jak Pan Bóg i min. infrastruktury przykazali.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 14 lip 2010, o 08:03

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 14 lip 2010, o 09:53

Ałek napisał(a):Zgodnie w przepisami takie pobieranie opłat (za fotografowanie w muzeach - ałek) (..)

Tak, jako fotograf śledzę sprawę :) I jakakolwiek by nie była decyzja prawników z Krakowa nie ma ona mocy prawnej - została dokonana wykładnia prawna dokonana przez Sąd Ochrony Konkurencji, zapis znalazł się na liście klauzul zabronionych i prawnicy muzealni mogą sobie teraz... skoczyć sobie mogą, na równi z prawnikiem naszej gminny, przygotowującym żenujące teksty projektów uchwał rady gminy :)

To jak z robieniem zdjęć Policjantom na służbie - oni mogą sobie zabraniać i mówić cokolwiek. Prawo nie stanowi jakichkolwiek ograniczeń co do robienia zdjęć funkcjonariuszom publicznym w trakcie pełnienia przez nich obowiązków służbowych. Warto o tym pamiętać to raz, a dwa - funkcjonariusz nie ma prawa przeglądać zdjęć w aparacie - to jest Wasza własność i wystarczy powiedzieć, że nie wyrażacie na to zgody.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Poprzednia strona

Powrót do Rada Gminy - Skład, sesje, wydarzenia.