Powyborcze podziękowania

21 listopada to termin wyborów samorządowych, tego dnia wybierzemy 15 radnych i wójta gminy. Debata dotyczy wyborów i kandydatów z punktu widzenia ich przydatności do pełnienia przyszłej funkcji (czyli ich predyspozycji, osiągnięć i wpadek jakie mieli).

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 22 lis 2010, o 15:04

Są już oficjalne wyniki głosowania, jeśli chodzi o radę powiatu. Z naszego okręgu weszli (w porządku alfabetycznym):
1. Mirosław Kado
2. Paweł Kownacki
3. Igor Krajnow
4. Sławomir Kwiatkowski
5. Edward Trojanowski.
Czyli z naszej gminy nikt. To się jeszcze może zmienić, bo Paweł Kownacki i Edward Trojanowski zetrą się w II turze wyborów na wójta Wieliszewa. Jeśli wygra Paweł do rady powiatu wejdzie Andrzej Szczodrowski (mieszkaniec Janówka II), jeśli wygra p. Trojanowski, do rady wchodzi pani Grażyna Trzaskoma (gm. Wieliszew).
Joanna Kajdanowicz

Postprzez Jendrula » 22 lis 2010, o 16:20

No to pozostaje nam secesja do gminy Wieliszew(mowa o Dąbrowie) :hah:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Dziękuję!

Postprzez Igor Krajnow » 22 lis 2010, o 17:00

Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonna, którzy zdecydowali się obdarzyć mnie swoim zaufaniem i oddać na mnie swoje głosy. Nie są to głosy stracone, gdyż wszystko na to wskazuje, że udało mi się zdobyć mandat radnego powiatu legionowskiego. Zaufało mi w sumie 449 mieszkańców gminy Jabłonna i gminy Wieliszew. Teraz biorę się do ciężkiej pracy dla Was. Z forum na pewno nie zniknę i będę tutaj stałym bywalcem.
Igor Krajnow
Radny Powiatu

Postprzez Olena » 22 lis 2010, o 20:15

Igor gratuluję i trzymam za słowo! :)

Przynajmniej jeden "krzyżyk" mi się udał ;)
Olena

Postprzez Cielak » 22 lis 2010, o 20:55

Igor, wierzę w Ciebie no i w razie czego siekiera w garażu czeka :)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Grazka » 22 lis 2010, o 21:03

Głosowanie w wyborach samorządowych 2010 dobiegło końca. Bez względu na wynik wyborów chcę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonna i Wieliszew za postawę obywatelską, za pójście do głosowania oraz za głosy oddane na mnie.W tych wyborach uzyskałam za małą ilość głosów by reprezentować Państwa w Radzie Powiatu ,mimo to będę działała społecznie na rzecz społeczności .
Z wyrazami szacunku Grażyna Trzaskoma
email.grazyna.trzaskoma@wp.pl tel 506 376 289

[ Dodano: Wto 23 Lis, 2010 08:38 ]
Poruszono temat historii haseł wyborczych -z wyrazem RAZEM-Otóż w 2001r kandydując w wyborach samorządowych 2002-2006 na wójta gminy Jabłonna mój komitet miał nazwę "WSPÓLNE JUTRO-BYĆ RAZEM".Wywołuję temat kto wcześniej miał podobne hasło,oczywiście dotyczy to gm.Jabłonna.
Pozdrawiam Grazyna Trzaskoma.
Grażyna Trzaskoma
Grazka

Re: Dziękuję!

Postprzez Jendrula » 23 lis 2010, o 09:42

Igor Krajnow napisał(a):Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonna, którzy zdecydowali się obdarzyć mnie swoim zaufaniem i oddać na mnie swoje głosy. Nie są to głosy stracone, gdyż wszystko na to wskazuje, że udało mi się zdobyć mandat radnego powiatu legionowskiego. Zaufało mi w sumie 449 mieszkańców gminy Jabłonna i gminy Wieliszew. Teraz biorę się do ciężkiej pracy dla Was. Z forum na pewno nie zniknę i będę tutaj stałym bywalcem.

IGOR! Trzymamy kciuki! Nie daj się! Gratulacje!
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Re: Dziękuję!

Postprzez oli78 » 23 lis 2010, o 11:25

Igor Krajnow napisał(a):Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonna, którzy zdecydowali się obdarzyć mnie swoim zaufaniem i oddać na mnie swoje głosy. Nie są to głosy stracone, gdyż wszystko na to wskazuje, że udało mi się zdobyć mandat radnego powiatu legionowskiego. Zaufało mi w sumie 449 mieszkańców gminy Jabłonna i gminy Wieliszew. Teraz biorę się do ciężkiej pracy dla Was. Z forum na pewno nie zniknę i będę tutaj stałym bywalcem.

Nie ma sprawy :viva: spisz się tylko ;)
oli78

Postprzez Ewa K » 23 lis 2010, o 11:59

Ja także pragnę podziękować wyborcom za oddane na mnie głosy.
Dziękuję
Ewa Kiryło
Ewa K

Postprzez Janusz » 23 lis 2010, o 23:12

Wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonna i gminy Wieliszew dziękuje za oddanie głosu na moją osobę. Dziekuję również wszystkim tym, którzy poszli do wyborów. Moja misja jako radny Rady Powiatu Legionowskiego dobiegła końca. Szkoda że Chotomów nie ma swojego przedstawiciela w Radzie Powiatu, chyba wystawilismy zbyt dużo kandydatów z jednej miejscowości. Gratulacje dla zwycięzców. Jednak zawsze powtarzałem, że zwycięzcami powinni być mieszkańcy, gdyż to oni decydują, kto i jak będzie głosował (czyt. wydawał) nasze pieniądze z podatków.
Podziękowania dla kolegów i koleżanek z PO za wsparcie.
Żeby zrobić cos dobrego dla mieszkańców nie trzeba być Radnym. Trzeba tylko chcieć.

Pozdrawiam
Janusz Wanat :papa:
Janusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wybory samorządowe 2010 (debata)