Taxi z Legionowa czy Warszawy ?

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Taxi z Legionowa czy Warszawy ?

Postprzez admin » 10 sie 2006, o 14:28

Moje doświadczenia z taksówkami legionowskimi są dość niemiłe.
Ceny do Chotomowa (ul. Żeligowskiego przy sklepie spożywczym)
z targu (obok Blaszaka) 18 zł, z “Anatu” 20zł i to jest ok.

Z Chotomowa jest już nie ok.
Chciałem pojechać na Tarchomin (selgors) wsiadłem całe szczęście z przodu przejeżdżając na światłach w Jabłonnie zerknąłem na licznik i widzę 50 zł. Kierowca mówi że teraz będzie 2 strefa czyli 2x drożej.
Przekalkulowałem sobie szybko, wychodziło na oko ponad 100 zł. Poprosiłem o zatrzymanie i chciałem wysiadać taksówkarz jednak zaproponował że wyłączy licznik i zawiezie mnie za 70 zł.
Byłem na tyle leniwy że zgodziłem sie.
Podróż z dworca centralnego do Chotomowa kosztuje 70zł a jak wiemy jest to ok 7 razy dale niż z Chotomowa do Jabłonny.
Wniosek jest taki, że trzeba uważać na prywatne taksówki z Legionowa.
Nadają sie one tylko na podróż Legionowo – Chotomów ( nie wiem jak jest odwrotnie)
Pod żadnym pozorem nie można jechać do Warszawy zdecydowanie taniej jest zamówić warszawską taksówkę.
Ciekawy jestem czy macie podobne spostrzeżenia.
Krzysiek
admin
Site Admin

Postprzez Aneta » 5 wrz 2006, o 17:11

Z moich doświadczeń wynika, ze podróż do W-wy (centrum, Ochota) to wydatek ok. 100-120 PLN (w dzień).
Oczywiście taksówkami z W-wy (i to wcale nie najtańszych korporacji).
Swoją droga, jedną z rzeczy której najbardziej brakuje mi w Legionowie jest radio-taxi.
Panowie taksówkarze czekają cały dzień przy budce z telefonem i jak już jakiś pasażer się trafi – zdzierają niemiłosiernie. Niektórzy z nich nie maja nawet telefonów komórkowych, więc kontakt z nimi jest tylko „na budkę”.
Aneta

taxi

Postprzez Piotrek » 6 wrz 2006, o 15:27

ja czesto wracam do chotomowa taxi i np z centrum w sobotnia noc place ok 70pln, ale wiele razy slyszalem cene od kierowcy 120, 140pln. polecam partner taxi. Radze tez jadac do wawy zamawiac taxi z korporacji warszawskiej nie z legionowa.
pozdrawiam
Piotrek

Postprzez mik99 » 2 sty 2007, o 20:22

hmmm może to jest pomysł na własny business, skoro lokalna konkurencja robi takie numery, co?
mik99

Postprzez bodzio » 11 lut 2007, o 16:03

JA za MPT z mcdonald pod elektrownia na modlinskiej 80 złoty a z Sobieskiego przez Legionowo osiedle piaski rekord 190 złoty :]
Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki ...
bodzio

Postprzez szumski » 11 lut 2007, o 16:11

Bodzio a jak jechałeś z Sobieskiego to ile razy przez Wisłę? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez bodzio » 11 lut 2007, o 16:12

szumski RAZ :P ale sporo na tym legionowie nabilo .....
Ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki, aparat czeski, gwoździe pineski. Sztyki, patyki, dywany i guziki, trąbki, pompki, ząbki oraz choinkowe bombki ...
bodzio

Postprzez MISIO » 11 lut 2007, o 16:24

A czy to nie była mafia lotniskowa?? :] :x
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Rozwiązanie wiązane

Postprzez grysio » 8 mar 2007, o 03:09

Ja, gdy już muszę, robię tak:

Wybierając się do naszej stolicy, słynącej z przemyślanej siatki szerokich ulic, doskonale zsynchronizowanych świateł, licznych i drożnych mostów o świetnie zaprojektowanych wjazdach ;) własny samochód zostawiam jednak w garażu. Dalej podejmuję trasę:

* Piechotą do stacji kolejowej (10-15 min)
* Pociąg do W-wa Płudy (15-20 min)
* Z pociągu zamawiam przez komórkę taksówkę z jednej z warszawskich korporacji na przystanek PKP Płudy i jadę gdzie potrzebuję.

Ostatnio koło południa w dzień powszedni udało mi się tym sposobem dotrzeć z CHOTOMOWA aż na Służewiec W GODZINĘ. Polecam. Klucz do sukcesu: nie spóźnić się na pociąg.
grysio

Postprzez eboloczko » 8 mar 2007, o 09:50

Ja wracałam kilka razy z Legionowa do Chotomowa na Małą i było zabawnie. Z panami płacę 20-22 zł, ale jest taka jedna rozczochrana pani i z nią zawsze wychodzi 25 zł. Już do niej nie wsiądę, choć skąpa nie jestem. Cwaniactwa jednak nie znoszę, bo i tak wszyscy wszystkich robią po kieszeni w tych czasach.

Pozdr, Ewa
Jak ja czasem nie lubię internetu!
eboloczko

Następna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie