BIEDRONKA W CHOTOMOWIE?

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

BIEDRONKA W CHOTOMOWIE?

Postprzez tokio04 » 9 paź 2010, o 17:46

Dzisiaj słyszałem plotkę jakoby mieli wybudowac sklep Biedronkę w Chotomowie,w miejscu obecnego auto-szrotu.
Czy jest to tylko plotka????? 8/
tokio04

Postprzez Cielak » 9 paź 2010, o 19:17

Janusz?
Czyżbyś coś przeoczył??????
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 9 paź 2010, o 20:10

Ja nie a tym bardziej p. Wójt.
Obiecała Sławkowi, że MPZP będzie tak uchwalony aby było można tam umieścić tego typu obiekt. Czy Biedronka tam się zmieści nie wiem. Nic dla tej sieci nie robiłem i nie znam ich założeń. Poza tym parkingi - nie chce mi się szukać przepisów ani zgadywać widzi mi się pow. wydz. architektury.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szumski » 12 paź 2010, o 11:29

He, he, w planie są obiekty usługowe, może nawet nowa poczta :P
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Dynka » 18 paź 2010, o 14:39

No to sklepiki w chotomowie moga sie zwijac :( gratuluje pomyslu kto by na to nie wpadl
Dynka

Postprzez MagdaM » 18 paź 2010, o 15:29

Nie sądzę aby Biedronka miała tak dobre zaopatrzenie jak np. Feniks albo inne lokalne sklepy.
Ja tylko raz byłam w Biedronce w Warszawie - prawie nic tam z produktów które na ogół kupuję nie było - była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym sklepie.
A nasz chotomowski klient to raczej jest wymagający także moim zdaniem lokalne sklepy mogą spać spokojnie to raczej niech Biedronka się martwi czy zarobi na koszty stałe w naszej miejscowości.
MagdaM

Postprzez Jendrula » 19 paź 2010, o 09:20

Nasze sklepiki sprzedają nie tylko delikatesy ale też artykuły ze normalnej połki cenowej tyle że z 40% marżą i sprzedaż tych artykułów może spaść im jak otworzy sie jakaś Biedronka albo inny dyskont. Przejedź się wweekend do ligionowskiej Biedrony, to spotkasz też i Chotomowiaków na zakupach.
Czy Biedrona by zarobiła na koszty w Chotomowie to już "insza inszość", ale kasa nie nasza niech Portugalczyków głowa boli.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez MagdaM » 23 mar 2012, o 13:57

Biedronki nie ma (może to i dobrze), do Bomi już jeździć nie warto bo przekształcają się z dobrze zaopatrzonych delikatesów na supermarket, połowy towaru nie mają...i co nam zostało. Dzisiaj robiłam zakupy w Tokaju , trochę dla mnie nie po drodze ale musze powiedzieć, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wyborem dobrego towaru, szynka parmeńska, łosoś, spory wybór serów...wszystko było jak w Feniksie a nawet lepiej bo mieli bardzo dobre polskie pomidory, które przypominały zapachem pomidora. Chyba będę do nich od dzisiaj częściej zaglądac, szczególnie że do Bomi nie ma już po co jeździć...
MagdaM

Postprzez oskark » 23 mar 2012, o 21:04

Ja tam do Tokaja jeżdżę tylko w niedzielę, bo z reguły tego dnia Feniks jest po prostu zapchany totalnie. Nie wiem czy to ja mam takiego farta czy to normalka... :/
oskark

Postprzez Olena » 23 mar 2012, o 21:58

A ja od dawna jestem fanką Tokaja, nawet sobie uzbierałam kieliszki do szampana ;) i też wcale nie mam po drodze. Na szybkie i małe zakupy "po drodze" mam sklep przy torach. Niesety Madziu, w naszej okolicy nie ma gdzie po przysłowiową sól polecieć :(
Olena

Powrót do Aktualności Chotomowskie